zamki & dwory & pałace Gdańsk

 • Walewscy - Hotel i Restauracja
  ceny od
  68 PLN
  za nocleg
  Gdańsk
  liczba miejsc: 120
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV-SAT, dostęp do internetu. Na terenie obiektu parking strzeżony. Doskonale organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Liczba miejsc w lokalu: 120. Nasza specjalność to kuchnia: europejska, staropolska, francuska.
 • Dwór Kashmirov
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Gdańsk
  liczba miejsc: 27
  Pokoje z łazienkami. W pokojach TV, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), suszarka do włosów, ręczniki. Liczba pokoi w obiekcie 23. Na terenie obiektu parking strzeżony. Do dyspozycji gości: aneks kuchenny, suszarka do włosów. Dodatkowo dla naszych gości: transport z lotnis...
 • Hotel - Restauracja Dwór Oliwski
  ceny od
  295 PLN
  za nocleg
  Gdańsk
  liczba miejsc: 137
  Na terenie obiektu także SPA & Wellness. Do dyspozycji 2 sale konferencyjne. Sale konferencyjne z profesjonalnym wyposażeniem. Czynne od 13.00 do 22.00. Nasza specjalność to kuchnia polska.
 • Pałac w Leźnie
  ceny od
  143 PLN
  za nocleg
  Leźno
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 48
  Wspaniałe miejsce, super obsługa, bardzo czysto w obiekcie. Restauracja ze wspaniałym jedzeniem. Kawkę piłam na tarasie, patrząc na piękny park. W pokojach cisz... - Biznes
Zamki, pałace i dwory - noclegi z tradycją w Gdańsku

Luksusowe zakwaterowanie oferują obiekty pałacowe oraz dworki znajdujące się w centrum oraz na obrzeżach miasta. Za nocleg w dworze zlokalizowanym blisko centrum zapłacimy od 50 zł za dobę w pokojach 1, 2 lub 3-osobowych z łazienkami, TV, bezprzewodowym Internetem oraz suszarką do włosów i ręcznikami w łazience. Gościom oferowany jest parking, transport z lotniska, przewodnik oraz usługa budzenia na życzenie. W dzielnicy Oliwa możemy skorzystać z noclegu w dworze z końca XVI wieku o historycznym charakterze i komfortowych pokojach. Obiekt posiada także SPA&Wellness. Nieco dalej w Leźnie możemy spać w nietypowym pałacu oferującym pokoje i apartamenty oraz sale konferencyjne. Na miejscu także restauracja oraz kawiarnia.