Zdrowie
Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi Puck - oferta noclegu w Pucku i okolice

Nocleg w Pucku

Ponad połowa obiektów noclegowych w Pucku to pywatne kwatery i pokoje gościnne, znajdujące się między ul. Akacjową a brzegiem morza. Najwięcej pokoi znajdziemy przy ul. Jaśminowej, biegnącej równolegle do drogi wojewódzkiej nr 216, a kwatery bez problemy zarezerwujemy na terenie pomiędzy ul. Wejherowską i 10 Lutego czy w nieco większym odosobnieniu, niedaleko ul. Majkowskiego. Tuż przy porcie, na ul. Książęcej i w pobliżu Muzeum Ziemi Puckiej mieszczą się także apartamenty. Szukający ciszy i spokoju znajdą także apartamenty w okolicy Parku im. F. Nowowiejskiego, przy Ścieżce Rowerowej R10, na wschodnim brzegu miasta. W Pucku działają połączenia PKS oraz stacja klejowa na ul. Dworcowej.

Informacje o Pucku

Tutaj miały miejsce zaślubiny Polski z morzem w 1920 r. i warzono znane piwo puckie. Niewielkie miasteczko na Kaszubach, gdzie rzeka Płutnica uchodzi do Zatoki Puckiej, na Pobrzeżu Gdańskim. Puck posiada nie tylko doskonałe warunki do jazdy na winsurfingu i do żeglarstwa na wodach zatoki, lecz także malownicze szlaki turystyczne i rowerowe oraz urokliwe zabytkowe centrum miasta i puckie molo. Miejscowość jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, leży pomiędzy Gdynią (31 km) a Władysławowem (11 km), przy trasie wojewódzkiej nr 216.

"Zawisza Czarny" i inne skarby Pucka

Skarbem Pucka jest rynek, który jeszcze pod koniec XIX w. stanowił niemal cały teren Pucka. Składa się on ze średniowiecznego układu 100 parcel połączonych szachownicowo ulicami. W centrum znajdziemy także neogotycki ratusz, gotycką farę, pozostałości zamku krzyżackiego, kościół św. Jerzego czy okazale zdobione kamienice z najpiękniejszą, barokową - "Zajazdem pod Złotym Lwem". Oprócz zabytkowego rynku warto obejrzeć także barokowy, drewniany szpital, gdzie znajduje się Muzeum Ziemi Puckiej czy liczne miejsca pamięci, takie jak pomnik gen. J. Hallera, dokonującego symbolicznego aktu zaślubin Polski z morzem lub ławeczka Mariusza Zaruskiego, pioniera polskiego żeglarstwa, generała Wojska Polskiego, taternika. To w spokojnych wodach Zatoki Puckiej został zatopiony wrak polskiego statku, "Zawiszy Czarnego", największego żaglowca używanego przez skautów z czasów II wojny, który budził powszechny podziw na morzu. W Pucku można korzystać ze strzeżonych plaż, obejrzeć molo i port morski czy wybrać sie na rejs wycieczkowy po Zatoce Puckiej. Latem organizowanych jest tu wiele festiwali tuż nad brzegiem morza. Tutaj odbywają się Mistrzostwa Europy i Świata w Żeglarstwie i Windsurfingu. W Pucku cyklicznie odbywają się tu także Półmaratony Ziemi Puckiej.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Pucku

 • Który hotel w Pucku ma najwięcej miejsc noclegowych?

  Najwięcej miejsc w Pucku oferuje ośrodek wypoczynkowy "Ośrodek Kolonijny Marina". Umożliwia zakwaterowanie 200 osób.
 • Który nocleg w Pucku znajduje się najbliżej centrum?

  Najbliżej centrum Pucka znajduje się domek letniskowy "Chata Rybaka".
 • Gdzie w Pucku znajdę najtańszy nocleg?

  Najniższe ceny w Pucku ma usługa noclegowa "Żywienie Zbiorowe i Noclegi". Przenocujesz tam już za jedyne 20 złotych.
 • Ile propozycji noclegów znajdę w Pucku?

  Puck to miasto w którym znajdziesz około 99 noclegów.
 • Która oferta w Pucku ma najlepsze opinie?

  Największym uznaniem wśród gości cieszy się agroturystyka "Gospodarstwo Agroturystyczne Agrotka".