Harcerski Ośrodek Morski Puck ZHP

Harcerski Ośrodek Morski Puck ZHP

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Żeglarzy, Puck, pomorskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
61

O nas

Zapraszamy do całorocznego obiektu położonego na plaży Zatoki Puckiej, zaledwie 10 m od linii brzegowej. W naszej ofercie znajduje się 9 pokoi w części wschodniej – to pokoje z łazienkami, które zapewniają 19 miejsc noclegowych. W części zachodniej znajduje się 12 pokoi, 6 z nich z łazienkami i 6 z umywalką (pełny węzeł sanitarny znajduje się na korytarzu). Te pokoje posiadają widok na Zatokę Pucką. Łazienki w pokojach mają prysznic, umywalkę i WC. W sumie oferujemy 61 miejsc noclegowych. Do standardowego wyposażenia pokoi zalicza się: telewizor, czajnik elektryczny, naczynia, stolik, krzesła, szafa, pościel, ręczniki, a także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. W dwóch pokojach dodatkowo znajduje się lodówka. Goście mogą liczyć na całodzienne wyżywienie. W ośrodku można korzystać z sali szkoleniowej, wykładowej i kominkowej. Udostępniamy także miejsce na ognisko oraz namiot o powierzchni 150 m². Dla gości mamy również ogrodzony parking na wydzielonym terenie. Doba hotelowa w ośrodku zaczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 11:00. Odwiedziny odbywają się w godz. 08:00 – 22:00. Do kosztów pobytu należy doliczyć opłatę miejscową wysokości 1,50 zł/ doba. Rezerwacji należy dokonywać pisemnie – mailem, faxem, potwierdzając ją wpłatą zadatku. Dla grup zorganizowanych – dzieci i członkowie ZHP - przygotowaliśmy ofertę specjalną, m. in. zniżki na korzystanie z sal, sprzętu żeglarskiego, gratisowy pobyt jednego opiekuna na grupę 15 osób, całodzienne wyżywienie (3 posiłki). Proponujemy nasze programy wycieczkowe - wycieczka pod żaglami, edukacja morska i ekologiczna (polecamy ciekawe zajęcia takie jak nauka węzłów, pływanie drużynowe i wiele innych). Nasz ośrodek położony jest między portem jachtowym a rybackim, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i obszarów chronionych Natura 2000 (Europejska Sieć Ekologiczna). Tuż obok ośrodka znajduje się strzeżone kąpielisko, plaża, boiska do siatkówki plażowej. Polecamy promenadę ze ścieżkami rowerowymi i spacerowymi, gdzie maszeruje wielu miłośników nordic walking. Będąc w Pucku polecamy zobaczyć tutejsze molo, Muzeum Ziemi Puckiej i trasę podziemną - Groty Mechowskie, czyli jaskinie powstałe na skutek wypłukiwania piasku ze skał.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
pokoje1 osobowe160-75/pokój
pokoje2 osobowe6100-130/pokój
pokoje3 osobowe890-120/pokójo niższym standardzie
pokoje3 osobowe135-165/pokój
pokoje4 osobowe6120-180/pokój

Pokoje

W naszej ofercie większość pokoi z łazienkami, pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Niektóre pokoje z umywalkami. W pokojach TV.

Obiekt

Obiekt czynny cały rok. Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także miejsce na ognisko.

Nasza specjalność:

* kursy stacjonarne i weekendowe na stopnie żeglarskie i motorowodne,

* rejsy stażowe i turystyczne,

* wycieczki jachtami żaglowymi po zatoce,

* obsługa regat oraz imprez żeglarskich z udziałem 25 łodzi klasy PUCK z komisją sędziowską, zabezpieczeniem ratowniczym i technicznym,

* czartery jachtów balastowych i mieczowych,

* remonty i zimowanie jachtów,

* budowa łodzi turystyczno-szkoleniowej klasy PUCK,

* wypożyczalnia jachtów,

Imprezy i konferencje

Do dyspozycji: sala wykładowa, sala szkoleniowa, sale konferencyjne na 12 miejsc.

Dodatkowo sala kominkowa na 30 osób.

Atrakcje w obiekcie

Do dyspozycji gości pomost.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych: piesze szlaki turystyczne, kąpielisko, boisko sportowe. Atrakcje turystyczne: molo spacerowe, port jachtowy, promenada, muzeum.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 61. Obiad 15 PLN. Śniadanie 7,5 PLN. Kolacja 7,5 PLN. Możliwość pełnego wyżywienia w cenie 30 PLN.

Położenie

Obiekt położony jest blisko plaży, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Centrum miasta 100 m. W pobliżu kościół.

Zapraszamy

Zapraszamy wycieczki szkolne, grupy zorganizowane. Organizujemy i zapraszamy na zielone szkoły.