Kwatery pracownicze Koszalin

 • Pokoje Gościnne U Kasi - Noclegi dla firm
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Mścice
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 18
  Bardzo dobre warunki pobytu,możliwość przygotowania posiłków.Nie krepujący pobyt-gospodarze mili, nie upierdliwi. W ofercie podają,że pokoje dla pracowników fir... - Bogumił z Bydgoszczy
 • Kwatery Ferdynanda
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Koszalin
  liczba miejsc: 20
  Do Państwa dyspozycji oddajemy cały parter domu z oddzielnym wejściem. Pokoje są świeżo wyremontowane i w pełni umeblowane. W pokojach: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV. Do dyspozycji gości: kuchnia z pełnym wyposażeniem, pralka, żelazko, deska do prasowania. Istnieje m...
 • Noclegi Pracownicze Fińska
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Koszalin
  liczba miejsc: 12
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV. Do dyspozycji gości ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa.
 • Willa Jamno
  Koszalin
 • Noclegi Koszalin
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Koszalin
  liczba miejsc: 30
  Pokoje z łazienkami. Do dyspozycji gości bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Na terenie obiektu parking. Zapraszamy do współpracy firmy.
Tanie kwatery pracownicze w Koszalinie

Kwatery pracownicze w Koszalinie zlokalizowane są na północnych obrzeżach miejscowości. Znajdziemy je przy ulicy Wąwozowej, przy zespole przyrodniczo-krajobrazowym „Wąwozy grabowe” oraz na Fińskiej, a nawet dalej – na Promowej niedaleko Jeziora Jamno. Z noclegu skorzystamy także w pobliżu drogi krajowej nr 11, jadąc na Mścice. Nieco bliżej Śródmieścia i staromiejskiego rynku znajdziemy kwatery przy ulicy Bałtyckiej, niedaleko od Sportowej Doliny i Parku im. Tadeusza Kościuszki. Na wschód od centrum koszalińskie kwatery pracownicze mieszczą się przy ulicy Ruszczyca, nieopodal Muzeum 8 Dywizji Obrony Wybrzeża i na ulicy Zwycięstwa, w miejscu, w którym przecina ją ulica Topolowa. Niektóre obiekty oprócz dostępu do łazienki i aneksu kuchennego mają też prywatny parking i miejsce do zorganizowania grilla. Niekiedy skorzystamy też z placu zabaw z piaskownicą czy zjeżdżalnią. Uda nam się też znaleźć pokoje z dostępem do internetu. Lokalizacja niektórych kwater prywatnych w Koszalinie w ustronnych miejscach niedaleko lasu daje możliwość skorzystania z takich atrakcji jak grzybobranie czy leśne wycieczki rowerowe.

Koszalińskie muzea

W mieście możemy odwiedzić wiele ciekawych muzeów. Jednym z nich jest Muzeum Miejskie, otwarte w 1947 roku. W placówce zobaczymy archeologiczne zabytki z Pomorza, przede wszystkim medale, meble, numizmaty, ekslibrisy, rzemiosło artystyczne, dzieła sztuki czy eksponaty etnograficzne. Stałe wystawy, które warto obejrzeć, to dzieje Koszalina od wieków średniowiecznych aż po czasy współczesne. Kolejne wystawy dotyczą pradziejów Pomorza, regionalnej kuźni, warsztatu szewskiego czy monet i medali. W mieście działa też Muzeum Wody przy ulicy Żwirowej z historycznymi urządzeniami, zdjęciami, mapami, rycinami czy opracowaniami technicznymi i kolekcją wodomierzy. Warto tez zajrzeć do Muzeum Włodzimierza Wysockiego – rosyjskiego aktora, poety, pieśniarza. Muzeum otworzyła dr Marlena Zimna, absolwentka Uniwersytetu im. M.W. Łomonosowa. W placówce znajdują się rzeczy osobiste artysty, jego rękopisy, tomiki poezji, fotografie czy opracowania naukowe jemu poświęcone.