hostele Koszalin

 • Noclegi Koszalin
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Koszalin
  liczba miejsc: 30
  Pokoje z łazienkami. Do dyspozycji gości bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Na terenie obiektu parking. Zapraszamy do współpracy firmy.
 • Hostel Baza
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Koszalin
  liczba miejsc: 5
  W pokojach bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Do dyspozycji gości: ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa. Na terenie obiektu: parking. Obiekt jest monitorowany.
 • City Apartments
  ceny od
  79 PLN
  za nocleg
  Koszalin
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 23
  Najlepsze apartamenty w Koszalinie! Profesjonalna obsługa. Polecam! - Ania
Zakwaterowanie w koszalińskich hostelach

Możemy skorzystać z oferty kilku hosteli w Koszalinie. Mieszczą się przy ulicy Wąwozowej, niedaleko zespołu przyrodniczo-krajobrazowego „Wąwozy grabowe”. Znajdziemy je też przy ulicy Gerberowej, nieopodal Wodnej Doliny. Koszalińskie hostele zlokalizowane są także na ulicy Bogusława II, blisko Miejskiego Muzeum. Niektóre z obiektów posiadają dostęp do bezprzewodowego internetu cz ogólnodostępnej kuchni samoobsługowej. Znajdziemy też takie hostele w Koszalinie, które mają parking czy sejf.

Spacer z Góry Chełmskiej

W granicach Koszalina znajdziemy wał moreny czołowej, nazywany Górą Chełmską. Jest to dobre miejsce do podziwiania miejskiej panoramy – najwyższe wzgórze ma wysokość ponad 136 m n.p.m. (Krzyżanka) i znajduje się na nim zabytkowa wieża widokowa, kaplica i pomnik ku czci powstańców listopadowych.