zajazdy Koszalin

 • Gościniec Villa Genevra
  ceny od
  80 PLN
  za nocleg
  Koszalin
  liczba miejsc: 24
  Pokoje z łazienkami. W pokojach TV-SAT. Do dyspozycji gości: bezprzewodowy internet (Wi-Fi), kuchnia z pełnym wyposażeniem. Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także: miejsce na ognisko, możliwość grillowania. W całym obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Akceptacja zwierząt.
 • Motelik - Restauracja Arkadia
  ceny od
  60 PLN
  za nocleg
  Koszalin
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 42
  super, miło, wygodnie profesjonalna obsługa bardzo miła, super śniadanie, polecam - zzborala
Mapa zajazdów w Koszalinie

Koszalińskie zajazdy mieszczą się przy ulicy Hubalczyków, zaledwie 4 kilometry od centrum. Znajdziemy je także przy ulicy Władysława IV na północ od staromiejskiego rynku, w okolicy zespoły przyrodniczo-krajobrazowego „Wąwozy grabowe”. W obiektach są pokoje z łazienkami i dostępem do internetu. Niektóre zajazdy w Koszalinie posiadają też miejsce na ognisko czy do rozpalenia grilla. W części koszalińskich zajazdów znajdziemy odkryty basen, saunę i jacuzzi.

Kościół Franciszka I

Na ulicy Adama Mickiewicza w Koszalinie znajduje się cerkiew pw. Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy. Ma ona ciekawą historię – była wybudowana w 1300 roku jako kościół cysterek. Zrujnowany i opuszczony po reformacji został odbudowany przez księcia Franciszka I jako kościół zamkowy. Aktualnie jest siedzibą parafii prawosławnej.