Aktywne kryteria wyszukiwania
Gdynia
Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Rekreacja
Dla dzieci
Lokalizacja
Zdrowie
Oferta dla

Noclegi Gdynia

Nocleg w Gdyni

Większość propozycji noclegowych jakie oferuje turystom Gdynia znajduje się w centrum miasta (dzielnica Śródmieście), wzdłuż ul. Świętojańskiej. Można tam wybrać nocleg w pokojach gościnnych, które od plaży dzieli zaledwie 600 m, a od dworca PKP 1 km. Jest to więc bardzo dogodna lokalizacja. Nazywana miastem modernistycznym Gdynia proponuje także pobyt w nowoczesnych apartamentach z tarasami, z widokiem na Bałtyk – są to noclegi bardzo komfortowe, ale też racji lokalizacji przy Nabrzeżu Prezydenta (skąd odpływają żaglowce) koszt noclegu wzrasta powyżej 150 zł od osoby za dobę. Stąd jednak blisko do Skweru Kościuszki („Dar Pomorza” 200 m) oraz innych atrakcji, nie tylko Gdyni, ale i Trójmiasta (rejsy, Akwarium Gdyńskie, Muzeum Marynarki Wojennej). Tanie propozycje noclegowe spotkamy podążając wzdłuż ul. Morskiej (będącej częścią drogi nr 468), czyli arterii łączącej wszystkie trzy miasta (w kolejności: Gdańsk, Sopot, Gdynia). Cena noclegów zaczyna się tu już od 25 zł od osoby za dobę. Decydując się na noclegi w okolicy skrzyżowania ul. Morskiej i Eugeniusza Kwiatkowskiego można najszybciej dostać się do przystanku SKM Gdynia-Grabówek (Szybka Kolej Miejska łącząca Trójmiasto, Rumię, Redę i Wejherowo), jest to więc doskonała lokalizacja dla tych, którzy chcą zwiedzić nadmorskie okolice. Dostępne są także oferty noclegu oddalone 3-5 km od centrum (dzielnica Witomino, skrzyżowanie ul. Chwarznieńskiej i Wielkokackiej) w otoczeniu Rezerwatu Kacze Łęgi (Trójmiejski Park Krajobrazowy), co pozwala odpocząć w cichej okolicy otoczonej lasami i szlakami spacerowymi. Baza noclegowa jest w Gdyni bardzo szeroka. Można tu wynająć pokoje w luksusowych hotelach, eleganckie apartamenty, budżetowe pokoje gościnne, wygodne domki letniskowe, a także zdecydować się na pobyt na jednym z gdyńskich kempingów.

Informacje o Gdyni

Gdynia to miasto na prawach powiatu. Położone jest nad Morzem Bałtyckim. Jest jednym z trzech miast tworzących Trójmiasto oraz wchodzi też w skład aglomeracji Trójmiejskiej. Jest to dość młode miasto, bo prawa miejskie uzyskało w roku 1926. Miasto powstało poprzez budowę portu morskiego, w niewielkiej nadmorskiej wsi. Od momentu rozpoczęcia budowy w roku 1921 roku do roku 1926, liczba mieszkańców zwiększyła się 10-krotnie, a w roku 1939 było to już 127 000 mieszkańców. Gdynia to dynamiczne i nowoczesne miasto portowe, dzieło budowniczego Eugeniusza Kwiatkowskiego, najmłodsze wśród głównych ośrodków Trójmiasta. Położone na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wejherowskim jest jednym z największych portów na polskim wybrzeżu. Obecnie w mieście rozwija się także przemysł oraz branża finansowa i nowoczesne technologie. Dojazd do Gdyni jest łatwy, niezależnie w jaki sposób chcemy tu dotrzeć. W pobliżu miasta przebiega droga ekspresowa S6 i S7, przez miasto natomiast droga wojewódzka 468 (łączy ona Gdynię z Sopotem i Gdańskiem). W Gdyni działa też Dworzec Autobusowy, będący dworcem komunikacji międzymiastowej i międzynarodowej, z którego odjeżdżają autobusy m.in.: do Zakopanego, Krakowa, Warszawy, Lublina, Kijowa, Berlina, Budapesztu, Monachium i wielu innych miast. Gdynia posiada także dworzec kolejowy. Gdyński Dworzec Główny to zadbany, nowoczesny budynek, do którego jest łatwy dojazd komunikacją miejską, a który posiada połączenia z wieloma miastami w Polsce, jak i za granicą. Kursują tu pociągi IC oraz Pendolino, więc podróż jest komfortowa i szybka. Po samej Gdyni, jak i aglomeracji trójmiejskiej najłatwiej poruszać się Szybką Koleją Miejską. Kolejka zapewnia szybką i punktualną komunikację. Bilety można kupić w biletomatach oraz online. Dla osób aktywnych świetnym sposobem na poruszanie się po mieście jest rower. W Gdyni jest dużo ścieżek rowerowych, dobrze oznaczonych, którymi można dojechać praktycznie do wszystkich ciekawszych miejsc.

Wypoczynek w mieście szczęśliwych ludzi

Gdynia od lat jest wyróżniana,jako jedno z najlepszych do życia miast w Polsce. Wpływa na to wiele czynników. Doskonałe położenie – zarówno bardzo malownicze, jak i w pobliżu Sopotu, czyli słynnego kurortu oraz Rewy, gdzie z kolei są doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, w dodatku jest to jedno z najbardziej słonecznych polskich miast. Drugim ogromnym atutem jest dogodna komunikacja miejska, świetne połączenie z pozostałymi miejscowościami aglomeracji trójmiejskiej, duża liczba ścieżek rowerowych, która sprawia, że przez większą część roku można po mieście poruszać się w ten ekologiczny sposób. Kolejne zalety miasta o jakich mówią mieszkańcy Gdyni i turyści, którzy miasto odwiedzają to: dostępność sklepów, dostęp do rozrywki, czyste powietrze, nowoczesna infrastruktura. Wszystkie te cechy wpływają na to, że Gdynia to miasto, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się wysokim poziomem życia, a i turyści bardzo chętnie przyjeżdżają tu na odpoczynek. Gdynia nazywana też bywa Białym Miastem, co wiąże się z często występującą tutaj architekturą modernistyczną. Najładniejszym jej przykładem, obrazującym przemyślaną i harmonijną koncepcję zagospodarowania przestrzeni miejskiej, jest zabytkowa zabudowa Śródmieścia. Gdyńskie zabytki pochodzą z czasów dwudziestolecia międzywojennego, ponieważ wcześniej była tu tylko nadmorska wieś.

Oczywiście Gdynia jako miasto nadmorskie może pochwalić się też pięknymi plażami, których znajdziemy tu kilka, a każda jest na swój sposób wyjątkowa.

Plaża miejska to najchętniej odwiedzana przez turystów plaża, głównie ze względu na jej świetne położenie, niemal w centrum miast i w pobliżu najważniejszych jego atrakcji (m.in.: Skwer Kościuszki, Muzeum Marynarki Wojennej). Na plaży wyznaczone jest kąpielisko strzeżone, są toalety, przebieralnie, plac zabaw. Plaża stanowi też miejsce, gdzie odbywają się liczne koncerty, spotkania i inne wydarzenia kulturalne. W pobliżu jest bogata oferta gastronomiczna.

Plaża Babie Doły – znajduje się na północ od centrum miasta. Jest tu kąpielisko strzeżone, z wyznaczonymi dwiema strefami – dla osób umiejących i nie umiejących pływać. W pobliżu znajduje się zabytkowa torpedownia z II wojny światowej. Wejście na plażę oznaczone numerem GDY 1.

Plaża Oksywie – znajduje się pomiędzy plażą Babie Doły a plażą miejską. Jest to plaża z niestrzeżonym kąpieliskiem, bardzo malownicza, jedna z niewielu dzikich plaż, więc miejsce idealne dla osób, które pragną plażować w spokoju i ciszy. W okolicach wejścia nr 4 znajduje się plaża wyznaczona dla wczasowiczów z psami.

Plaża Redłowo – mieści się na południe od centrum miasta (czyli bliżej Sopotu). Jest tu kąpielisko strzeżone, ale plaża zachowuje poniekąd charakter dzikiej plaży. W pobliżu znajduje się Polanka Redłowska – wspaniałe miejsce piknikowe oraz rezerwat przyrody Kępa Redłowska. Wejście na plażę – GDY 11.

Plaża Orłowo – plaża sąsiaduje z plażą sopocką, położna jeszcze dalej na południe niż Redłowo. Charakterystycznym krajobrazem tej plaży jest piękny klif. Plaża jest kameralna, strzeżona. Dojazd komunikacją miejską jest łatwy i szybki. W pobliżu są punkty gastronomiczne. Na plażę prowadzą dwa wejścia - GDY 17 i GDY 18. Pomiędzy wejściami nr 18 a 19 jest wyznaczony odcinek plaży, gdzie można wybrać się z psem.

Co robić w Gdyni w wolnym czasie?

W Gdyni, choć to młode miasto, to nie brakuje tu atrakcji, które sprawiają, że każdy, kto je odwiedza jest wstanie spędzić tu bardzo ciekawie czas. Przybywając do tego miasta, na pewno warto zobaczyć takie miejsca jak:

ORP Błyskawica – okręt symbol, wyjątkowy, jedyny taki obiekt muzealny o światowej randze. To najstarszy na świecie zachowany niszczyciel, który brał udział w działaniach wojennych II wojny światowej. Statek wciąż należy do 3. Flotylli Okrętów Marynarki Wojennej RP i wciąż powiewa tu wojenna bandera. Poza tym, że okręt jest udostępniony zwiedzającym, to odbywają się tu uroczystości państwowe oraz uroczyste promocje oficerów MW. Podczas zwiedzania okrętu można zapoznać się z jego uzbrojeniem, a także zejść pod podkład i zobaczyć pomieszczenia dla marynarzy, maszynownię oraz kotłownię. Okręt zacumowany jest w Porcie Gdynia, przy Molo Południowym (Deptak Nabrzeże Pomorskie).

Dar Pomorza – kolejny statek-muzeum, zacumowany tuż obok ORP Błyskawica. To trójmasztowy żaglowiec z początku XX wieku. Przez 50 lat był jednostką szkoleniową studentów Szkoły Morskiej w Gdyni. Obecnie stanowi jeden z najistotniejszych zabytków reprezentujący polskie dziedzictwo morskie. Podczas zwiedzania można obejrzeć pokład oraz wnętrze statku (salon komendanta, szpital, mesa, sterowania, maszynownia), znajduje się tu też kabina poświęcona pamięci pisarza-marynisty, kpt. ż.w. Karola Olgierda Borchardta, który był tu starszym oficerem.

Akwarium Gdyńskie – mieści się przy al. Jana Pawła II 1. W modernistycznym budynku, usytuowanym na Molu Południowym, można obejrzeć zwierzęta wodne niemal z całego świata, a także roślinność morską. W Akwarium znajduje się osiem tematycznych sal: Sala Dydaktyczna, Sala Bałtycka, Zostera Marina, Rafa Koralowa, Na Styku Wody i Lądu, Wodne Zwierzęta Świata, Amazonia, Morza Zimne - od Atlantyku do Bałtyku. Akwarium cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród turystów. Rocznie odwiedza go około 400 000 osób.

Skwer Kościuszki – to turystyczne centrum Gdyni, reprezentacyjny deptak, przy którym mieści się Park Rady Europy. Jego przedłużeniem jest Molo Południowe (wybudowane w roku 1934), którego środkiem biegnie al. Jana Pawła II, natomiast po bokach znajduje się Nabrzeże Pomorskie i Nabrzeże Beniowskiego. Na molo znajduje się kilka pomników, w tym pomnik pisarza-marynisty Josepha Conrada. Jest to ulubione miejsce turystów oraz mieszkańców Gdyni, wybierane na spacery, by podziwiać piękno morza.

Marina Gdynia – to największa w Polsce przystań jachtowa, bardzo nowoczesna, spełniająca wysokie standardy ekologiczne. Dysponuje 260 miejscami cumowniczymi ze świetną infrastrukturą. Z mariny bardzo chętnie korzystają zarówno polscy, jak i zagraniczni żeglarze, poza tym jest ona miejscem, gdzie odbywają się liczne imprezy żeglarskie (m.in.: Targi Wiatr i Woda, Gdynia Saling Days). Jej niewątpliwym atutem jest doskonałe położenie – w samym turystycznym centrum Gdyni, przy al. Jana Pawła II 13a.

Orłowo – południowa dzielnica Gdyni. W pierwszej połowie XIX wieku powstała tu karczma (o nazwie Adlerhorst czyli tłumacząc na polski - Orla Kępa). Od karczmy wzięła nazwę osada, która przy niej powstała. Gdy w roku 1920 tworzono polskie nazwy, oficjalnie nazwaną ją Orłowem. Do Gdyni osadę przyłączono w roku 1935. W Orłowie znajduje się drewniane molo, którego historia sięga początku XX wieku, gdy wybudowano pomost dla przybijających tu statków. W międzywojniu molo zostało kilkukrotnie rozbudowywane, aż finalnie osiągnęło długość 430 m. Niestety w roku 1949 molo w znacznej mierze zniszczył potężny sztorm. W latach 50. molo przeszło remont, a jego długość od tego czasu wynosi 180 m. Z molo roztacza się piękny widok na Morze Bałtyckie, ale także na wyjątkowo malownicze klifowe wybrzeże. Ciągnie się ono na długości 650 m i osiąga wysokość do 40 m. Niemal pionowe zbocze robi niesamowite wrażenie, a jego okolica to miejsce chętnie wybierane na spacery. W pobliżu molo znajduje się także Scena Letnia Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. To wyjątkowa w skali Polski scena letnia, bo jedyna, która wystawia spektakle na plaży (corocznie w okresie letnim – lipiec i sierpień). W tej dzielnicy Gdyni znajduje się także kilka zabytkowych budynków, m.in: Zajazd Adlera – budynek z roku 1840 przy ul. Orłowskiej 8, park i pałac – al. Zwycięstwa 291. Na szczególną uwagę zasługuje Dworek Żeromskiego przy ul. Orłowskiej 6. Jak sama nazwa wskazuje jest to budynek, którego mieszkańcem był Stefan Żeromski. Pisarz przebywał tu od maja do września w roku 1920. Obecnie znajduje się tu wystawa poświęcona temu wybitnemu prozaikowi.

Muzeum Miasta Gdynia – ul. Zawiszy Czarnego 1. Placówka kulturalna, która powstała w 1983 roku, choć jej początki sięgają roku 1968, gdy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdyni powstał Dział Dokumentacji Historii Miasta. Zbiory placówki obejmują swym zakresem architekturę miasta, dzieje regionu, dziedzictwo Morza Bałtyckiego, historię miasta. Muzeum może się pochwalić ponad 63 000 eksponatami, z których dużą cześć stanowią rzeczy podarowane Muzeum przez mieszkańców miasta.

Muzeum Marynarki Wojennej – ul. Zawiszy Czarnego 1B. Placówka gromadzi i udostępnia do zwiedzania eksponaty związane z historią i działalnością Marynarki Wojennej RP. Została założona w roku 1953, najpierw funkcjonowała w willi przy plaży. Dopiero w roku 2012 zyskała nowy gmach, gdzie można w pełni podziwiać zgromadzone obiekty muzealne.

Muzeum Emigracji – mieści się przy ul. Polskiej 1, w zabytkowym budynku Dworca Morskiego, który zlokalizowany jest przy nabrzeżu Francuskim, w sąsiedztwie Kapitanatu Portu Gdynia. Jest to bardzo symboliczne miejsce, bo to właśnie stąd przez lata wyruszały w rejs polskie transatlantyki, którymi Polacy opuszczali kraj, w poszukiwaniu lepszego życia. Muzeum to jedyna taka placówka w Polsce. Działa tu wystawa stała, która przedstawia losy emigrantów polskich (przyczyny i skutki emigracji, obawy i nadzieje osób opuszczających kraj) począwszy od XIX wieku aż do współczesności. Jest też sala poświęcona emigrantom, którzy poza granicami Polski osiągnęli sukcesy na różnych polach (naukowych, sportowych, artystycznych czy biznesowych). W Muzeum funkcjonuje także Interaktywna Ścieżka Dziecięca, dedykowana dzieciom w wieku od 6 do 10 lat, przybliżająca w przystępny sposób, problem emigracji i wszystkiego, co się z tym wiąże.

Centrum Nauki Experyment – to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Wystawa tu stworzona, to przestrzeń do eksperymentowania i odkrywania świata, w sposób przyjazny i kreatywny. Wizyta tu to czas zabawy i nauki. Centrum za cel stawia sobie popularyzowanie i promocję nauki, aktywną edukację, pobudzanie ciekawości świata, wspieranie współpracy. Ale przede wszystkim to świetne miejsce, gdzie dzieci mogą ciekawie spędzić czas, aby podczas zabawy wiele się nauczyć i lepiej zrozumieć otaczający nas świat i rządzące nim prawa. Centrum mieści się przy al. Zwycięstwa 96/98.

Gdyńskie Muzeum Motoryzacji – ul. Żwirowa 2c. To prywatne Muzeum ma w swojej kolekcji zabytkowe motocykle i samochody, a także liczne dokumenty (schematy silników, fotografie z rajdów, mapy samochodowe). Hala wystawowa jest stylizowana na ulicę z okresu XX-lecia międzywojennego. Jest brukowana ulica, a okna, drzwi i szyldy na domach stojących przy uliczce, to oryginalne wyposażenie budynków z tego okresu. Wśród eksponatów, którymi dysponuje placówka znajdują się takie perełki motoryzacyjne jak: Ford T, Buick Master Six (w pełni oryginalny), Harley Davidson 42WLA.

Cykliczne wydarzenia kulturalne w Gdyni

Gdynia to bez wątpienia miasto, które ma wiele do zaoferowania osobom, które je odwiedzają. Jest też znane z bycia gospodarzem wielu ważnych kulturalnych wydarzeń. Do najbardziej znanych należy Open`er Festiwal – impreza goszcząca największe muzyczne gwiazdy polskie i zagraniczne. Festiwal odbywa się od 2002 roku i była to wtedy jednodniowa impreza. Obecnie koncerty odbywają się przez 4 dni, na kilku scenach. Poza koncertami organizowane są także spotkania z wyjątkowymi gośćmi, z którymi przeprowadzane są ciekawe rozmowy. Festiwal odbywa się na początku lipca. W mieście organizowane są także inne festiwale muzyczne. Między innymi: Ladies’ Jazz Festival – czyli jedyne takie muzyczne wydarzenie w Europie. Występują tu artystki jazzowe znane i cenione na całym świecie – polskie i zagraniczne. Koncerty odbywają się Teatrze Muzycznym oraz w Wejherowskim Centrum Kultury. Innym ciekawym wydarzeniem muzycznym jest Gdynia Classica Nova, gdzie muzyka klasyczna przedstawiana jest w nowych aranżacjach. Festiwal odbywa się w Polsat Plus Arena Gdynia, w salach koncertowych Szkoły Muzycznej, w salach Muzeum Miasta Gdyni i gdyńskich kościołach. Gdynia znana jest także z organizacji festiwali filmowych. W maju w mieście odbywa się Festiwal Polskich Filmów Fabularnych - jedno z najważniejszych filmowych wydarzeń w kraju. To właśnie podczas Festiwalu widzowie mogą obejrzeć najnowsze polskie produkcje. W ramach wydarzenia organizowane są także konkursy (Konkurs Główny o statuetkę Złotych i Srebrnych Lwów, Konkurs Filmów Krótkometrażowych, Konkurs Perspektyw). Festiwal to nie tylko pokazy filmowe, ale także możliwość dyskusji z ich twórcami, aktorami, producentami. Gdynia jest także gospodarzem Festiwalu Niepokorni Niezłomni Wyklęci, który odbywa się corocznie w październiku. Jest to Festiwal, który promuje kino historyczne i wolnościowe, szczególnie dla twórców i widzów z krajów postkomunistycznych. Festiwal jest wydarzeniem międzynarodowym. Kolejny ciekawym wydarzeniem związanym z tematyką filmową są Dni Krytyki Filmowej, które odbywają się w kwietniu. To czas rozmów o kinie, filmach i o filmowym świecie. Udział w nim biorą krytycy, filmoznawcy, dziennikarze. Wszystko to oczywiście w połączeniu z pokazami filmowymi. Bardzo ciekawym wydarzeniem kulturalnym jest Festiwal Wrażliwy, który ma na celu prezentowanie wartościowych reportaży i dokumentów. Jest to festiwal, który chce zmieniać świat, przez pokazywanie wrażliwych społecznie tematów. Festiwalowi towarzyszą panele dyskusyjne, spotkania autorskie i warsztaty.

Rezerwując noclegi w czasie największych imprez, warto to robić z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

Co zjeść w Gdyni?

W Gdyni nie brakuje lokali gastronomicznych. Są bardzo zróżnicowane i pod względem serwowanych dań (są tu restauracje podające dania tradycyjne, potrawy międzynarodowe, różnych kuchni świata, dania wegańskie, wegetariańskie) i pod względem cenowym. Dlatego bez problemu, każdy odwiedzający Gdynię, z pewnością znajdzie tu niejeden lokal, który sprosta jego oczekiwaniom i zaspokoi apetyt na nawet najbardziej wyszukane posiłki.

Dania kuchni polskiej można zjeść w takich restauracjach jak:

  • Restauracja Polonia, ul. Świętojańska 92 – serwowane są tu śniadania, zupy, drugie dania, potrawy z dziczyzny, dania mączne, napoje zimne i gorące, alkohole.
  • Restauracja Tłusta Kaczka, ul. Spółdzielcza 2 – tu dominują dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Są tu serwowane potrawy mięsne (dziczyzna, drób, wieprzowina, wołowina), zupy, dania dla dzieci, desery.
  • Restauracja Polski Smak, ul. 10 Lutego 6 – tu można zjeść dania kuchni polskiej i staropolskiej z różnych regionów Polski (nie tylko z Pomorza): zupy, pierogi, dania z ryb, dania mięsne, posiłki dla dzieci, desery, zimne i gorące napoje.
  • Kuchnia Domowa, ul. Portowa 8 – zgodnie z nazwą lokal serwuje dania domowe w rozsądnej cenie. Można tu zjeść zupę, drugie danie lub zamówić zestaw dnia w korzystnej cenie.
  • Bar Mleczny U Senwickich – to rodzinny lokal, gdzie można zjeść domowe dania. Serwowane są tu śniadania, przystawki, obiady, kolacje, dania główne (mięsne, ryby), zupy, pierogi, naleśniki, kluski, sałatki, surówki, a także desery.

Smakołyki z kuchni świata oferują takie lokale jak:

  • Malika, ul. Armii Krajowej 9/1 – restauracja serwuje dania kuchni afrykańskiej, europejskiej i azjatyckiej. Potrawy są przygotowywane w oparciu o sezonowe i lokalne produkty, a składniki dań są charakterystyczne dla kuchni z danego regionu. W restauracji serwowane są: śniadania, zupy, dania główne, dla dzieci, desery.
  • Restauracja Moje Miasto, skwer Kościuszki 15 - restauracja położona w centrum, blisko największych gdyńskich atrakcji. Menu jest tutaj zmienne, więc przy każdej wizycie potrafi zaskoczyć odwiedzających. Są tu serwowane dania kuchni duńskiej, potrawy z ryb, zupy, posiłki mięsne, makarony, sałatki, dania dla dzieci, desery.
  • Karczma Gdyńska, ul. Starowiejska 54 – tutaj można zjeść dania włoskie (pizza, spaghetti, sałatki), a także potrawy kuchni polskiej (dania obiadowe, zupy, dania dla dzieci, śniadania).
  • beraża 86, ul. Starowiejska 30 – to elegancki lokal serwujący dania tradycyjne, ale wzbogacone o rozwiązania z kuchni francuskiej. Są przygotowane w oparciu o lokalne składniki. Do tego jest tu bogata karta doskonałych win.

Dania z owoców morza:

  • Restauracja Tawerna, al. Jana Pawła II 9 – lokal podaje dania z ryb (m.in.: halibut, makrela, łosoś, dorsz) i owoców morza, a także tradycyjne dania mięsne, zupy. Poza obiadami serwowane są tu także pyszne śniadania.
  • Restauracja F. Minga, bulwar Nadmorski im. F. Nowowiejskiego – to restauracja z widokiem na morze, serwująca bardzo różnorodne dania, wśród których dominują potrawy rybne. Lokal jest dostępny dla gości z psami.


Strona korzysta z plików cookies w celu poprawy funkcjonowania serwisu. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.