Pola namiotwe Gdynia

 • Ośrodek Wczasowy REWA
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Rewa
  liczba opinii: 18
  liczba miejsc: 100
  Przepiękny ośrodek, bardzo zadbany, wspaniali Właściciele, przemiła obsługa . Nowocześnie + tradycja. Posiłki na 6 .Morze, przejście tylko przez ulicę. Będziemy... - Ola
 • Chilloutowe Poletko
  Gdynia
  Pole namiotowe z pełnym zapleczem: sanitariaty, przyłącza elektryczne. Opłaty na polu namiotowym za dobę: rozbicie namiotu 40 PLN, namiot + samochód 100 PLN.
Czy w Gdyni znajdziemy pole namiotowe?

Pola namiotowe w Gdyni zlokalizowane są w dwóch miejscach – na ulicy Morskiej, w centrum miasta, zaledwie 25 metrów od piaszczystej plaży i na Osiedlu Rybackim – w nieco spokojniejszej okolicy, tez blisko brzegu ze złotym piaskiem i morskim kąpieliskiem. Pierwszy z obiektów oferuje wiele dodatkowych atrakcji, takich jak boisko do siatkówki czy piłki nożnej, miejsce do grania w tenisa stołowego, własny staw rybny czy plac zabaw dla najmłodszych Gości. Drugie pole namiotowe w Gdyni zlokalizowane jest tuż przy sadzie, z którego można zrywać soczyste owoce na śniadanie.

Atrakcje Trójmiasta - chwila w Gdyni

Pole namiotowe w Gdyni, znajdujące się bliżej centrum daje możliwość korzystania z wielu atrakcji – zwiedzania zabytków, korzystania z muzeów czy parkowych alejek zachęcających do spacerowania. Drugie pole namiotowe znajduje się w pobliżu punktu widokowego i przystani rybackiej. Na północ od Osady Rybackiej możemy też zobaczyć ruiny grodziska.