Młodzieżowe Schronisko Agroturystyczne Stodoła

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 664 273 015
adres
ul. Śnieżna, Międzygórze, dolnośląskie
za nocleg od
20 PLN
liczba miejsc
45

O nas

Nasze schronisko agroturystyczne znajduje się u podnóża Czarnej Góry, z daleka od innych okolicznych zabudowań. Zapewniamy więc komfortowe noclegi w atrakcyjnej cenie (od 10 zł/doba), w miejscu idealnym na odpoczynek. Do dyspozycji gości mamy ogólnodostępne łazienki, salę kominkową oraz wyposażoną kuchnię. Zapraszamy wszystkich na wypoczynek w sercu gór. Centrum Międzygórza znajduje się ok. 15 min pieszo, podążając niebieskim szlakiem do Przełęczy Puchaczówka. Idąc w kierunku naszego schroniska w nocy, warto mieć ze sobą latarkę, aby bez problemu trafić na miejsce. Podążając od strony Międzygórza, wejście na szlak znajduje się przy ul. Sanatoryjnej.

Międzygórze to malownicza miejscowości położona w Sudetach Wschodnich. Dojazd umożliwia tu droga z Bystrzycy Kłodzkiej (18 km) oraz Domaszkowa (7 km). Wieś leży na wysokości 480 - 800 m n. p. m., w dolinie potoku Wilczki i Bogoryi. Międzygórze to perła Sudetów, gdzie wśród otaczającej przyrody wszyscy odnajdą ciszę i spokój. Miejscowość słynie z zabytkowej drewnianej zabudowy, wiele domów i pensjonatów powstało w stylu norweskim i tyrolskim. Taka zabudowa doskonale komponuje się z otoczeniem gór. Największą atrakcją miejscowości jest wodospad Wilczki, znajduje się w otoczeniu lasu lecz niedaleko centrum. Znajdują się tu także dwa kościoły – św. Krzyża i Józefa Oblubieńca NMP. Pierwszy z nich pochodzi z XIX w., drugi z XVIII w. - co ciekawe, do 2001 r. jego dach pokryty był łupkiem pochodzącym z polskich Sudetów. W Międzygórzu znajduje się wiele szlaków turystycznych – pieszych, rowerowych i konnych.

Dużo niespodzianek czeka także na narciarzy. Do ośrodka Czarna Góra w Siennej prowadzi z Międzygórza szlak narciarski o długości 5 km. Można więc nocować w pięknym Międzygórzu, a na nartach szusować w jednym z najbardziej nowoczesnych kompleksów w Sudetach. Działa on także w okresie letnim oferując bogaty wachlarz atrakcji – nowoczesną kolej linową, zjeżdżalnię grawitacyjną, kompleks basenów, boiska i „fun parki”.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje20 osobowe220/osoba
domki kempingowe2 pokojowe320/osoba

Oferujemy atrakcyjne zniżki dla grup zorganizowanych.

Obiekt

Na terenie obiektu także: miejsce na ognisko, pole namiotowe z pełnym zapleczem. Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, kuchnia z pełnym wyposażeniem, sala kominkowa.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych piesze szlaki turystyczne.

Położenie

Centrum miasta 1,5 km.

Usytuowany u podnóża Czarnej Góry.

Miejsca ogólnodostępne
kominek
miejsce na ognisko
Typ pomieszczeń
domki
pokoje wieloosobowe
Oferta dla
grupy
rodziny

Zadowoleni klienci o nas


nie spaliśmy w stodole ale córka jeździła konno .była zachwycona hadesem a my sympatyczną instruktorką.pozdrowienia od Hani.bardzo przystępne ceny i pełen pełna profeska.dzięki za zaszczepienie pięknego sportu u córci:)
podobne w okolicy
noclegi w okolicy

Ciekawe miejsca w okolicy