Noclegi Żegiestów

 • Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy Wiktor
  ceny od
  65 PLN
  za nocleg
  Łopata Polska
  liczba opinii: 26
  liczba miejsc: 143
  Sanatorium Wiktor, to klasa w każdym tego słowa znaczeniu. Z pobytu w tym sanatorium jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam. Teresa. - teres...@...p.pl
 • Willa Zosieńka
  ceny od
  60 PLN
  za nocleg
  Żegiestów
  liczba miejsc: 24
  Apartament studio (1-osobowy + 2-osobowy) z łazienką.Pokoje 2-osobowe z łazienką.W pokojach: TV, internet.Obiekt z 1936 roku, w stylu Art-Deco. W całym obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Zapraszamy na: wczasy wypoczynkowe, pobyty odchudzające, wczasy zdrowotne, wczasy dla aktywnych...
 • Dom Wypoczynkowy Paula
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Żegiestów
  liczba miejsc: 22
  W pokojach: TV-SAT. Niektóre pokoje: z łazienkami. Do dyspozycji gości bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Na terenie obiektu: parking. Akceptacja zwierząt. Oferujemy: możliwość wyżywienia.
 • Agroturystyka W Dolinie
  ceny od
  70 PLN
  za nocleg
  Żegiestów
  liczba miejsc: 19
  Pokoje z łazienkami, komfortowo wyposażone. Pokoje typu Studio: 2-pokojowe, z łazienkami. Dla aktywnych: spływy kajakowe, narty, quady, wycieczki z przewodnikiem, szkółka narciarska, ścieżki rowerowe.
 • Pokoje Gościnne
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Żegiestów
  liczba miejsc: 15
  W pokojach: TV. Łazienki na korytarzu. Na terenie obiektu także: altana ogrodowa, możliwość grillowania, ogród. Do dyspozycji gości ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa. Na terenie obiektu: parking. Obiekt czynny: cały rok. Dla dzieci: plac zabaw. Oferujemy: możliwość wyżywienia.
 • Kwatera U Bołozów
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Żegiestów
  liczba miejsc: 13
  Piętro domu -4 pokoje, łazienka, lodówka, Do dyspozycji gości: sala z TV. Na terenie obiektu: parking. Obiekt czynny: cały rok. Dla aktywnych boisko sportowe. Dla dzieci plac zabaw. Oferujemy: możliwość wyżywienia.