zajazdy Słupsk

 • Golf Zajazd Zajączkowo
  ceny od
  85 PLN
  za nocleg
  Kobylnica
  liczba miejsc: 110
  Do dyspozycji gości bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Na terenie obiektu parking oświetlony i monitorowany. W całym obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Doskonale organizujemy: wesela, konferencje. Dla aktywnych pole golfowe. Atrakcje turystyczne: Kraina w Kratę - zabytek europejsk...
 • Gościniec Złoty Krąg
  ceny od
  38 PLN
  za nocleg
  Kobylnica
  liczba miejsc: 31
  Pokoje gościnne z łazienkami. W pokojach bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi).Zakaz palenia papierosów.Na terenie obiektu: parking, teren zielony.Projekt "Wzrost konkurencyjności Gościńca "Złoty Krąg" w Kobylnicy poprzez budowę obiektu noclegowego i wprowadzenie nowej usługi", ws...
 • Zajazd Biały Dom
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Słupsk
  liczba miejsc: 8
  Na terenie obiektu parking. Doskonale organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Nasza specjalność to kuchnia: polska, międzynarodowa. Czynne: poniedziałek 13.00-21.30, wtorek - czwartek 11.00-21.30, piątek - niedziela 11.00-21.30.
Zakwaterowanie w słupskich zajazdach

Oferta zajazdów w Słupsku nie jest bardzo rozbudowana. To kilka obiektów, w których można wynająć pokój. Mieszczą się na wschód od starego miasta, przy ulicy Gdańskiej. Tak zlokalizowane słupskie zajazdy z pewnością sprzyjają zwiedzaniu Śródmieścia, w tym Baszty Czarownic czy Zamku Książąt Pomorskich. Obiekty położone są także na południe od centrum Słupska. Zazwyczaj proponują gościom możliwość wykupienia pożywienia czy korzystania z dostępu do internetu.

Słupsk i jego śródmiejskie atrakcje

Po nocy spędzonej w słupskim zajeździe, warto pozwiedzać trochę miasto i poznać jego atrakcje. Wiele z nich z pewnością znajdziemy w Śródmieściu – na Starym Rynku oprócz ratusza zobaczymy też cenne kamienice, mury miejskie czy kościół Świętego Ottona.