hostele Słupsk

 • Elite
  ceny od
  20 PLN
  za nocleg
  Słupsk
  liczba miejsc: 7
  Na mieszkanie składa się: pokoje, łazienka, kuchnia. W mieszkaniu: dostęp do internetu, TV-kablowa.
 • APA Hostel
  ceny od
  37 PLN
  za nocleg
  Słupsk
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane. Dobry standard za niską cenę!
 • Hostel Padre
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Słupsk
  Pokoje z łazienkami. W pokojach bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Oferujemy noclegi dla: turystów indywidualnych, pracowników firm. Do dyspozycji gości: TV, bezpłatna pralnia, suszarka na pranie. Na terenie obiektu parking strzeżony. Obiekt położony jest w centrum miasta.
Oferta hosteli w Słupsku

By skorzystać z zakwaterowania w słupskim hostelu, warto wybrać się do Śródmieścia. Tam, niedaleko samego centrum możemy wypocząć przy ulicy Jagiellońskiej. Hostel w Słupsku znajdziemy jeszcze za Parkiem Kultury i Wypoczynku, niedaleko Akademii Pomorskiej na ulicy Krzysztofa Arciszewskiego. Niektóre z obiektów oferują dostęp do internetu czy możliwość korzystania z kuchni.

Festiwalowy urlop w Słupsku

W mieście odbywa się wiele ogólnopolskich festiwali. Z pewnością znajdziemy tu taką imprezę, która będzie nas interesowała – możemy wybierać z Festiwalu Pianistyki Polskiej, Festiwalu Kultury Wschodu „Mundus Orientalis” czy Konfrontacji Sztuki Kobiecej. W okresie letnim zjeżdżają tu turyści, chcący wziąć udział w Jarmarku Gryfitów czy Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Lalek. Jesienią zaś spotkamy się w Słupsku z wielkimi artystami na imprezach, takich jak "Witkacy pod Strzechy" czy Festiwal Młodych Talentów "Niemen Non Stop".