domki kempingowe Słupsk

 • Gospodarstwo Agroturystyczne Perełka
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Łosino
  liczba miejsc: 15
  W pokojach: TV-SAT, radio, lodówka, kuchenka. Domki całoroczne, z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji gości: internet, parking, grill z wędzarnią, miejsce na ognisko, własny staw z możliwością wędkowania, pole namiotowe, biwakowe, miejsce na przyczepy kempingowe.Dla aktywnych: boisko sportowe.
 • Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Kogutkiem
  ceny od
  22 PLN
  za nocleg
  Czysta
  liczba opinii: 21
  liczba miejsc: 22
  Super miejsce,idealne do wypoczynku,w pobliżu duża plaża,bez natłoku,z jadłodajnią-Czołpino-Czerwona Chata.Rodzinni gospodarze,fajne i smaczne grillowanie ....J... - zklecha
Blisko natury w słupskich domkach kempingowych

Swobodny i komfortowy wypoczynek oferują nam domki kempingowe w Słupsku. Mieszczą się na północnych i południowych obrzeżach miejscowości. Posiadają pełny węzeł sanitarny, w niektórych jest dostęp do internetu. Czasem na terenie słupskich domków kempingowych są też place zabaw dla dzieci czy boiska.

Słupskie ciekawostki turystyczne

Słupsk zaciekawia turystów wieloma szczegółami – warto w nim obejrzeć najstarszą w Europie działającą windę czy kolekcję prac Stanisława Ignacego Witkiewicza - największą na świecie. Jest tu także najstarszy budynek przemysłowy w kraju - Młyn Zamkowy. W mieście funkcjonuje Muzeum Pomorza Środkowego, w którym znajdziemy na przykład dzieła niemieckiego przedstawiciela modernizmu - Otto Pribea.