wille Wałbrzych

 • Gospoda w Starym Młynie
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Jugowice
  liczba opinii: 8
  liczba miejsc: 30
  Właśnie wróciliśmy. Przepiękne miejsce. Zadbane, pokój mały ale bardzo czysty. Śliczna jadalnia. Przemiły właścieiel. Polecam z całego serca. Życzę miłego wypoc... - Ewa

 • Willa Kwiaty Polskie
  ceny od
  52 PLN
  za nocleg
  Jedlina Zdrój
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 16
  Polecamy Willę Kwiaty Polskie. Bardzo miła obsługa. Świetne miejsce na wypady górskie i zwiedzania pobliskich miejscowości, cisza, spokój, czysto, można wspania... - Anna Korzeniowska
 • Dworek Adamski
  ceny od
  70 PLN
  za nocleg
  Wałbrzych
  liczba miejsc: 12
  Pokoje: z łazienkami. W pokoju: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV-SAT. Obiekt czynny: cały rok. Na terenie obiektu: parking. Oferujemy: śniadania.
Komfortowe wille w Wałbrzychu

Decydując się na zakwaterowanie w obiekcie willowym w Wałbrzychu będziemy mieć do wyboru zaledwie kilka obiektów zlokalizowanych w Jedlinie-Zdroju, Jugowicach oraz w dzielnicy Wałbrzycha Szczawienku. Wille oferują pokoje 1 oraz 2-osobowe z łazienkami oraz udogodnieniami takimi jak sauna czy dostęp do Wi-Fi.

Pamiątka rodziny Hochbergów - ciekawostki w Wałbrzychu

Znajdujący się na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego Zamek Książ to trzeci po malborskim i krakowskim, największy zamek w Polsce. Zamek był własnością rodziny Hochbergów. Obecnie obiekt wraz z Palmiarnią jest udostępniany do zwiedzania.