usługi noclegowe Jastarnia

 • Kwatery Prywatne BLISKO MORZA
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Kuźnica
  liczba miejsc: 15
  Kwatera prywatna mieszcząca się w centrum Kuźnicy. Blisko morza i zatoki. Udostępniamy pokoje 2,3,4 osobowe w domu jednorodzinnym. Każdym pokoju wyposażony jest w tv, lodówkę, czajnik elektryczny ,naczynia i sztućce.
 • Ośrodek Kolonijny KaeRtur
  ceny od
  58 PLN
  za nocleg
  Jastarnia
  liczba miejsc: 180
  W cenie noclegu pełne wyżywienie. Uczestników kolonii kwaterujemy w salach lekcyjnych Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Jastarni.Każda sala wyposażona jest w tapczany lub łózka polowe, pościel, szafy lub szafki.Na każdym piętrze budynku znajdują się toalety z łazienkami
 • Willa Rodzinna
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Jastarnia
  liczba opinii: 4
  liczba miejsc: 22
  Byliśmy gośćmi w Willi Rodzinnej w 1 połowie lipca 2014 roku. Zdecydowanie polecamy. Spędziliśmy tam dwa tygodnie. Miejsce wymarzone dla rodzin z dziećmi, świet... - Tomasz Sobol
 • Pokoje Gościnne U Elżuni
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Jastarnia
  liczba miejsc: 17
  W pokoju: czajnik bezprzewodowy, lodówka, TV-SAT, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Niektóre pokoje: z balkonami, z aneksami kuchennymi. Pokoje: z łazienkami. Na terenie obiektu: parking. Obiekt czynny: od maja do września.
 • Pokoje Gościnne Emila Klein
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Jastarnia
  liczba miejsc: 15
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV, naczynia, lodówka, czajnik bezprzewodowy. Obiekt czynny od czerwca do września. Do dyspozycji gości: bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Na terenie obiektu: parking.