schroniska Zakopane

 • Szkolne Schronisko Młodzieżowe
  ceny od
  20 PLN
  za nocleg
  Zakopane
  liczba opinii: 4
  liczba miejsc: 35
  Super baza wypadowa w góry! Polecam każdemu kto wybiera się na górskie wędrówki, albo po prostu na spacer po świeżym powietrzu i szuka taniego noclegu! Andrzej - Andrzej
 • Willa Danuśka Noclegi Zakopane
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Zakopane
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 48
  Spędziliśmy willi Danuśka weekend cudowni mili i pomocni właściciele czyste pokoje obiekt monitorowany przystępna cena polecam serdecznie:-) - Daria B.
 • Schronisko Górskie Na Polanie Chochołowskiej
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Zakopane
  liczba miejsc: 121
  Pokoje z umywalkami. Położone w Dolinie Chochołowskiej.
 • Schronisko PTTK Murowaniec
  ceny od
  32 PLN
  za nocleg
  Zakopane
  liczba miejsc: 116
  Do dyspozycji gości ogólnodostępne łazienki. Oferujemy możliwość wyżywienia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.
 • Schronisko PTTK Morskie Oko w Tatrach
  ceny od
  31 PLN
  za nocleg
  Zakopane
  liczba miejsc: 78
  Łazienki na korytarzu. oferta w Nowym Schronisku 35 miejsc, prysznice na korytarzu, wrzątek całądobę, kuchnia czynna w sezonie, Stara schronisko- 43 miejsca, łazienki na korytarzu, pokoje kilkunasto-osobowe, rezerwacje rok wcześniej, Oferujemy: możliwość wyżywienia.
 • Schronisko Roztoka
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Zakopane
  liczba miejsc: 75
  Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, świetlica. Do dyspozycji gości jadłodajnia. Schronisko położone na Polanie Stara Roztoka.
 • Schronisko PTTK Pięć Stawów
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Zakopane
  liczba miejsc: 68
  Obiekt czynny cały rok. Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów, najwyżej położone w polskiej części Tatr oraz jedyne do którego nie można dojechać samochodem.
 • Schronisko Młodzieżowe Murań
  ceny od
  20 PLN
  za nocleg
  Zakopane
  liczba miejsc: 60
  W naszej ofercie część pokoi z łazienkami. Do dyspozycji gości: przytulna jadalnia. Oferujemy: smaczne domowe posiłki.
 • Schronisko Młodzieżowe PTSM Szarotka
  ceny od
  20 PLN
  za nocleg
  Zakopane
  liczba miejsc: 60
  Pokoje: z łazienkami.
 • Schronisko Ornak
  ceny od
  27 PLN
  za nocleg
  Zakopane
  liczba miejsc: 55
  Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, świetlica. Do dyspozycji gości: bar, jadłodajnia.
 • Pokoje Gościnne Żak
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Zakopane
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 25
  Świetny ośrodek. Blisko do Krupówek, stoku narciarskiego( byliśmy na Nosalu), sklep zaraz obok. Właściciele ośrodka są naprawdę mili i idzie się z nimi świetnie... - Hubert
 • Schronisko Hala Kondratowa
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Zakopane
  liczba miejsc: 20
  Do dyspozycji gości ogólnodostępne łazienki.
Klimat gór – nocleg w schronisku w Zakopanem

Przy wyborze noclegu w Zakopanem warto rozważyć obiekty przy Olczyckim Potoku na ulicy Kościuszki oferujące pokoje 2, 3, 4 oraz 5-osobowe urządzone w stylu regionalnym i nowoczesnym z łazienkami i telewizorem. Dla osób chcących znaleźć tanie noclegi idealny będzie nocleg na ulicy Krzeptówki, gdzie znajduje się szkolne schronisko. Znajdują się tam pokoje w stylu góralskim w cenach od 20 złotych. Goście mają do dyspozycji świetlicę oraz ogólnodostępną kuchnię, w której można przygotować tanie posiłki, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Sanktuarium Matki Boskiej na Krzeptówkach. Z niedrogich noclegów można skorzystać także w pokojach 2, 3, 4 oraz 8-osobowych z łazienkami, które oferuje schronisko młodzieżowe przy Nowotarskiej. Tanie noclegi znaleźć można także w obiekcie przy Drodze do Walczaków, gdzie dodatkowymi udogodnieniami jest bezpłatny parking oraz pełne wyżywienie w obiekcie. Część pokojów posiada osobne łazienki oraz balkony, z których roztacza się widok na góry. Warto skorzystać z oferty schronisk PTTK zapewniających nocleg na Hali Ornak, w okolicy Pięciu Stawów, Kalatówki, na Polanie Chochołowskiej, Hali Gąsienicowej, nad Morskim Okiem czy Hali Kondratowej. Schroniska prowadzone przez PTTK udzielają schronienia turystom podróżującym na wysokie górskie szczyty. W ofercie poza noclegami znajduje się także możliwość wyżywienia. Turyści mają możliwość skorzystania z ogólnodostępnych łazienek znajdujących się na korytarzu z możliwością wzięcia prysznica, skorzystania z suszarki do odzieży i butów oraz całodobowy dostęp do wrzątku. Schronisko na Hali Gąsienicowej oferuje ponadto salę telewizyjną oraz gry planszowe. Na miejscu znajduje się automat telefoniczny, a nad bezpieczeństwem czuwają ratownicy TOPR w dyżurce. Polecamy także tanie noclegi na Polanie Stara Roztoka, gdzie znajdziemy pokoje z ogólnodostępnymi łazienkami oraz świetlicą i jadłodajnią. Warto także odwiedzić schronisko przy ulicy Marusarzówny, skąd możemy udać się na zwiedzanie Muzeum Kornela Makuszyńskiego. Tam znajdziemy pokoje 2, 3, 4 oraz 6-osobowe, z których niektóre posiadają osobne łazienki. Na miejscu znajdziemy także jadalnię oraz ogólnodostępną kuchnię.