Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Stacja narciarska Suche

Noclegi w pobliżu Stacji Narciarskiej Suche

Stacja narciarska Suche

Niewielkie Zakopane położone u stóp Giewontu co roku odwiedza ponad 3 miliony turystów. Są wśród nich grotołazi, taternicy, miłośnicy pieszych wędrówek, a także amatorzy białego szaleństwa. Z myślą o nich w Tatrach powstały i wciąż powstają nowe stacje narciarskie. W małej góralskiej wiosce Suche od 2012 roku działa stacja narciarska Suche. Znajduje się ona 6 kilometrów od Zakopanego, niespełna 1,5 kilometra od słynnej „zakopianki”. To wspaniałe miejsce do uprawiania zimowych sportów.

Sporty zimowe

Z roku na rok coraz więcej narciarzy wybiera właśnie ten stok na swoje zimowe szaleństwa. Sprzyjają temu niskie ceny i bardzo dobrze przygotowane trasy zjazdowe, ale także i cała infrastruktura związana z tym sportem. Trasy zjazdowe są tak przygotowane, że zarówno profesjonaliści, jak i osoby dopiero uczące się jazdy na nartach mogą się czuć bezpiecznie. Tutaj wszystko jest w zasięgu ręki, parking, bankomat, miejsca noclegowe i punkty gastronomiczne, w których jedzenie przygotowywane jest na bieżąco. Narciarzy wozi kolej krzesełkowa, która w godzinę przewozi 2200 osób. Sprzęt sportowy można oczywiście wypożyczyć za rozsądną cenę i w dobrym stanie. Jest też serwis, który pomaga podczas „awarii” sprzętu. Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane i dobrze oświetlone. Można do późnych godzin wieczornych oddawać się zimowemu szaleństwu. Przy dolnej stacji znajduje się karczma, w której można zjeść naprawdę dobre dania kuchni regionalnej. Z dużą starannością pomyślano tutaj o najmłodszych narciarzach. Dla nich przygotowano krótki wyciąg i łatwe trasy. Poza tym można wziąć lekcję jazdy na nartach pod okiem doświadczonych instruktorów. Tym, co przyciąga chyba najbardziej do stacji Suche jest bardzo przyjazne nastawienie do przyjezdnych. Tutaj każdy czuje się mile widziany, a to z kolei powoduje, że w takie miejsca chce się wracać.

Informacje dla turystów

Baza noclegowa jest bardzo dobrze przygotowana na przyjęcie nawet dużej ilości turystów jednocześnie. Ceny nie są wygórowane, a niektórzy gospodarze zapewniają pełne wyżywienie i dodatkowe atrakcje, takie jak wspólne ogniska, kuligi czy przejażdżki konne. Stacja Narciarska Suche posiada swoją stronę internetową: www.skisuche.com, na której można uzyskać dodatkowe informacje. Ceny karnetów uzależnione są od wieku i od czasu pobytu.

Polecane obiekty w pobliżu Stacji Narciarskiej Suche