Schronisko PTTK Morskie Oko w Tatrach

Schronisko PTTK Morskie Oko w Tatrach

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
Zakopane, skrytka pocztowa 201, małopolskie
za nocleg od
31 PLN
liczba miejsc
78

O nas

Morskie oko to chluba nie tylko polskich gór, ale wszystkich z nas. Ciężko znaleźć gdziekolwiek miejsce, które swym pięknem mogłoby przyćmić wygląd skrytego w Tatrach cudeńka. Dostęp do niego nie jest bardzo wymagający, a w niedalekiej odległości znajdują się miejsca noclegowe, w których można się zatrzymać. Jednym z nich jest nasze schronisko "Morskie oko", które składa się z dwóch niepołączonych ze sobą części, które różnią się przeznaczeniem. Nasze górskie schronisko to „Nowe schronisko” oraz „Stare schronisko”. Pierwsze z nich to ponad stuletni budynek, który w ciągu lat istnienia uległ wielu modernizacjom, których efekt możemy dzisiaj podziwiać. Jest on idealny na letni urlop, a także zimowe ferie. Ciepły, rodzinny, o góralskiej duszy, w którym można spotkać genialnych ludzi, którzy o górach wiedzą więcej, niż można byłoby się spodziewać. Podstawą naszej oferty są pokoje trzy-, cztero-, pięcio- a, nawet sześcioosobowe. Ich podstawowym atutem jest widok zza okien, który rozciąga się we wszystkie kierunki doliny. Ciekawym, acz niezbędnym dodatkiem w naszej ofercie jest również suszarka do odzieży oraz butów, w której spokojnie można przygotować ekwipunek do kolejnych podróży. Stare schronisko to najstarszy obiekt tego typu w całych Polskich Tatrach, znany ze swej niezawodności i typowego klimatu. Tutaj możemy zaproponować państwo odrobinę odmienny sposób zamieszkania, ponieważ podstawą są wielkie sale, w których znajdują się prycze dla gości. Mimo że nie dla wszystkich brzmi to zachęcająco, ale możliwość posłuchania opowieści bardziej doświadczonych współtowarzyszy na pewno wynagrodzi państwu ten brak odrobiny prywatności. Wierzcie nam jednak na słowo, mało kto się skarży, ponieważ tutaj, na ponad tysiącu czterystu metrach, życie biegnie naprawdę inaczej... bądź po prostu milej. Reasumując, Schronisko morskie oko to idealne miejsce, które możemy pełnić dla państwa bazę wypadową do różnych pieszych wędrówek, a także być miejscem, w którym poznacie niesamowitych ludzi.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje3 osobowe341-58/osoba
pokoje4 osobowe141-58/osoba
pokoje5 osobowe141-58/osoba
pokoje6 osobowe241-58/osoba
pokoje13 osobowe131-39/osoba
pokoje14 osobowe131-39/osoba
pokoje16 osobowe131-39/osoba

Pokoje

Łazienki na korytarzu.

Obiekt

oferta w Nowym Schronisku 35 miejsc, prysznice na korytarzu, wrzątek całądobę, kuchnia czynna w sezonie, Stara schronisko- 43 miejsca, łazienki na korytarzu, pokoje kilkunasto-osobowe, rezerwacje rok wcześniej,

Gastronomia

Oferujemy: możliwość wyżywienia.