motele Poznań

 • Hotelik Domowy - Eleonora Zawiślak
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Poznań
  liczba opinii: 10
  liczba miejsc: 9
  Spokoj cisza. Cieplutko milutko,czysciutko.!Właścicielka na medal. Kochana. !Polecam. 100 gwiazdek. - Pozdrawiam
 • Kwatery Viola
  ceny od
  80 PLN
  za nocleg
  Poznań
  liczba miejsc: 10
  Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, kuchnia z pełnym wyposażeniem, salon, TV, dostęp do internetu. Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także możliwość grillowania.
 • Hotel Gold
  ceny od
  100 PLN
  za nocleg
  Poznań
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 25
  Świetny, nietypowy hotel. Panie z recepcji przemiłe, podczas podróży bardzo zmarzłam, Pani po północy z chęcią ulżyła mojemu zmęczeniu po podróży i zaserwowała... - Monika
 • Motel Duet
  ceny od
  60 PLN
  za nocleg
  Granowo
  liczba miejsc: 18
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: dostęp do internetu, TV-SAT. Liczba pokoi w obiekcie 13. Na terenie obiektu parking bezpłatny. Doskonale organizujemy: imprezy rodzinne, spotkania biznesowe, szkolenia, kursy, konferencje. Do dyspozycji 5 sal bankietowych na 220 miejsc. Czynne od 7.00...
 • Minihotell 14-stka
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Przeźmierowo
  liczba miejsc: 23
  Dodatkowe informacje: ceny zależne od długości pobytu, oraz rodzaju pokoju. Oferujemy zniżki weekendowe dla studentów. Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). W naszej ofercie również tańsze pokoje pracownicze 2 i 3 osobowe ze wspólną łazienką.
Poznańskie motele w dobrej cenie

Lokalizacja moteli w Poznaniu to dzielnice dobrze skomunikowane z centrum oraz obrzeża miejscowości. W dzielnicy Jeżyce, na osiedlu Wola znajdziemy pokoje z łazienkami, dostępem do internetu, blisko boiska sportowego, ogrodu botanicznego oraz pływalni. Również w dzielnicy Wola znajdziemy motel na ul. Bukowskiej z pokojami 1, 2-osobowymi i śniadaniem wliczonym w nocleg. Na terenie obiektu znajduje się także bezpłatny parking. Motel znajdziemy także na os. Kłosowa, gdzie zakwaterujemy się w pokojach 1 oraz 2-osobowych z ogólnodostępnymi łazienkami, kuchnią z pełnym wyposażeniem, TV oraz dostępem do internetu. Polecamy także i okolice Poznania, gdzie tanio zakwaterujemy się w pokojach w Granowie czy Przeźmierowie.