Domy letniskowe Poznań

 • Gościniec Taradejka
  ceny od 78 PLN
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 60
  Stęszew
  Wspaniałe miejsce! Polecam w 100 %! :) Na pewno tam wrócimy z mężem ;) - 28
 • Dom Poznaj Życie Na Wsi
  ceny od 350 PLN
  liczba miejsc: 17
  Poznań
  Minimalny czas pobytu to 30 dni. Mieszkanie 12-osobowe. Na mieszkanie składa się: 3 sypialnie, kuchnia, jadalnia, 2 łazienki. Mieszkanie: 5-osobowe. Na mieszkanie składa się: 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, przedpokój, taras. Na terenie obiektu miejsce parkingowe.
 • Dworek Jeziory Wielkie
  ceny od 18 PLN
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 13
  Jeziory Wielkie
  Niesamowite miejsce, magiczne, przepięknie położony dom, zadbany, dobrze wyposażony - niczego nie brakuje! Park ogromny, można się w nim zgubić. Nie sposób opi... - Monika z Warszawy

Jakie warunki oferują poznańskie domy letniskowe?

Domy letniskowe w Poznaniu to zaledwie kilka obiektów zlokalizowanych raczej na obrzeżach miasta w spokojnej i cichej okolicy. Znajdziemy je np. w dzielnicy Szczepankowo – Spławie – Krzesinki w sąsiedztwie drogi A2. Udogodnieniem w obiekcie jest miejsce parkingowe. Domki mieszczą się także w Stęszewie. Okolica sprzyja spacerom nad jezioro. Domki z łazienkami są udostępniane turystom od maja do października. Na miejscu znajdziemy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, miejsce parkingowe oraz dostęp do internetu. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej lub spotkania biznesowego. Usługi gastronomiczne skupiają się na daniach kuchni polskiej. Lokal posiada 3 przestronne sale restauracyjne.