Hotel Gold

Hotel Gold
adres
ul. Bukowska, Poznań, wielkopolskie
za nocleg od
100 PLN
liczba miejsc
25
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694

O nas

Hotel Gold w Poznaniu to miejsce, w którym zadowolenie klienta i jego komfort i wygoda są zawsze na pierwszym miejscu Dbamy o to, aby każdy z gości, którzy nas odwiedzają, mógł wypoczywać w komfortowych warunkach, w czystych, przytulnych i funkcjonalnych pokojach. Obsługa hotelu jest na najwyższym poziomie - dba o to, aby nikomu z gości niczego nie zabrakło, a ewentualne problemy rozwiązywane były jak najszybciej i najskuteczniej. Dbamy o naszych stałych klientów - goście, którzy odwiedzają nas często, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe. W cenie pokoju każdy z naszych gości otrzymuje również śniadanie. Podajemy je w formie szwedzkiego stołu, każdy może więc wybrać to, co chce zjeść, i nałożyć sobie odpowiednią dla siebie porcję. Mamy w naszym hotelu również pomieszczenie klubowe - wieczorami goście zbierają się tam, by oglądać telewizję lub czytać, popijając herbatę lub wino. Do dyspozycji naszych gości jest jedenaście pokoi - są one dwuosobowe, jednak mogą być również wykorzystywane jako pokoje jednoosobowe. Posiadamy cztery pokoje wyposażone w łóżko małżeńskie. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor, a także dostęp do szybkiego internetu. Przy każdym z pokoi znajduje się łazienka, wyposażona w WC oraz prysznic. Dbamy o to, aby oferowane przez nas pokoje były zawsze czyste, zadbane i utrzymane w jak najlepszym stanie. Dzięki temu nasi goście wypoczywają w warunkach komfortowych, a pokoje są przytulne oraz funkcjonalne. Poznań jest miastem, w którym zawsze coś się dzieje. Nie bez powodu jest także uważany za jedno z piękniejszych miast w całej Polsce. Wystarczy dostać się do centrum miasta, aby móc podziwiać ciekawą architekturę i kamieniczki starego miasta. Tuż przy naszym hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dojechać do ścisłego centrum Poznania. W Poznaniu nie brakuje muzeów, ciekawych miejsc i parków, w których można spacerować. To miasto jest również pełne restauracji, kawiarni i ciekawych pubów.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
pokoje1 osobowe11140-170/pokójnocleg ze śniadaniem
pokoje2 osobowe11170-210/pokójnocleg ze śniadaniem

W cenie noclegu śniadanie.

Dodatkowe informacje: ceny zależne od okresu i długości pobytu.

Ceny standardowe:

Pokój 1-osobowy 170 PLN.

Pokój 2-osobowy 210 PLN.

Ceny weekendowe:

Pokój 1-osobowy 150 PLN.

Pokój 2-osobowy 190 PLN.

Ceny w czasie trwania targów Budma i Polagra:

Pokój 1-osobowy 290 PLN.

Pokój 2-osobowy 330 PLN.

Ceny w czasie trwania targów Meble, Infosystem, Poleko:

Pokój 1-osobowy 230 PLN.

Pokój 2-osobowy 290 PLN.

W cenie noclegu śniadanie. Dodatkowe informacje: ceny zależne od okresu i długości pobytu.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany cen w okresach targowych nie wymienionych powyżej.

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

W pokojach TV.

Mamy do dyspozycji Państwa 11 pokoi 2-osobowych (do wykorzystania również jako pokoje 1-osobowe), w tym 4 pokoje z łóżkiem małżeńskim.

Obiekt

Do dyspozycji gości dostęp do internetu.

Na terenie obiektu parking bezpłatny.

Położenie

Centrum miasta 4 km.

Dworzec kolejowy 4 km.

W pobliżu przystanek autobusowy.

Hotel położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Ławica (około 6 min) oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich (około 10 min). Centrum miasta 4 km. Dworzec kolejowy 4 km. W odległości 10 metrów od hotelu znajduje się przystanek autobusowy, skąd można dojechać do centrum miasta.

Zapraszamy

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK!!!

Zadowoleni klienci o nas


Świetny, nietypowy hotel. Panie z recepcji przemiłe, podczas podróży bardzo zmarzłam, Pani po północy z chęcią ulżyła mojemu zmęczeniu po podróży i zaserwowała dzbanek pysznej herbatki do pokoju! Serdecznie, szczerze polecam i pozdrawiam obsługę!
podobne w okolicy
hotele w okolicy
noclegi w okolicy