Noclegi Hel - oferta noclegu w Helu i okolice

Aktualności

-
Pole kempingowe Helkamp
Hel, Kuracyjna 1

Trzecia edycja zlotu motocyklowego ROAD TO HEL(L) to bardzo dobry pomysł na spędzenie pierwszych dni wakacji dla każdego fana motocyklów. Na uczestników czeka wiele atrakcji – w programie przewidziana efektowna jest parada motocyklowa, pokazy maszyn i sprzętu, jazda motocyklami testowymi, a także Mistrzostwa Polski Północnej w wolnej jeździe. Zwycięzcą zostanie zawodnik, który przekroczy linię mety jako ostatni.

 

Wstęp: 90 zł

gdanskhog.pl

Bulwar Nadmorski
Hel, ul. Wiejska 50

Święto Miasta Hel to okazja do pośpiewania, potańczenia i zabawy na koncertach. 29. czerwca Nadmorski Bulwar będzie centrum muzyki i rozrywki. Rodziny z dziećmi mogą liczyć na konkursy i niespodzianki dla najmłodszych. Święto Miasta to także okazja do pomocy poprzez oddanie krwi potrzebującym. Podczas wydarzenia nastąpi także inauguracja pierwszego helskiego znaczka turystycznego, niezwykle cennego dla kolekcjonerów. W dniu Święta Miasta odbywają się także turnieje piłki nożnej oraz mecze towarzyskie.

 

Wstęp wolny

 

Parking: przy ul. Wuja Klemensa

pl-pl.facebook.com/events/373932943001077

Remiza strażacka
Hel, ul. Strażacka 1

Takiego teatru nie ma w żadnym innym miejscu w Europie. W ramach serii „Teatru w Remizie” sztuki są wystawiane w działającej remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Helu. Pomysłodawcami wydarzenia byli Grażyna Marzec i Olgierd Łukaszewicz – małżeństwo aktorów, mieszkający w Helu. W ramach projektu 4 lipca br. odbędzie się spektakl „Kazio Sponge Show”, w którym wystąpi Anna Makowska-Kowalczyk. Występ to połączenie kabaretu z musicalem, w którym poruszane są ważne „dorosłe” tematy człowieka żyjącego w XXI wieku.

 

Wstęp wolny

www.facebook.com/TeatrwRemizieHel/