Hotel Zamkowy

Hotel Zamkowy
adres
ul. Dominikańska, Słupsk, pomorskie
za nocleg od
97 PLN
liczba miejsc
61
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170

O nas

Hotel Zamkowy** zlokalizowany jest w pięknym miejscu, bo w centrum Słupska. Tuż przy obiekcie znajduje się Zamek Książąt Pomorskich. Takie położenie to zdecydowany plus, biorąc pod uwagę, że do większości atrakcji dostaniemy się piechotą i to w krótkim czasie.

W budynku zakwaterowanie znajdzie aż 61 osób, które mogą przenocować w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych i trzyosobowych. Pokoje posiadają telefon, dostęp do internetu, telewizor oraz wygodne meble. Mają także łazienkę. Pokój jednoosobowy to biurko, krzesło i pojedyncze łóżko, w łazience znajduje się prysznic, mydełka i ręczniki. Pokoje dla dwóch osób są wyposażone w dwa oddzielne łóżka, krzesło i stolik z fotelami. Pokój dla trzech osób to aż dwa pomieszczenia – w jednym jest wersalka, w drugim małżeńskie łóżko z biurkiem i szafką nocną. Z okien rozpościera się także piękny widok na zamkowy plac. Apartament, w którym mogą nocować dwie osoby, posada stolik kawowy z krzesłami, biurko, dwa łóżka i szafę, rozlokowane w dwóch oddzielnych pomieszczeniach. Jest tu także lodówka. Z okien tego pomieszczenia także będziemy mogli podziwiać piękne widoki na Plac Zamkowy. Hotelowa restauracja szczyci się smacznymi daniami kuchni staropolskiej i regionalnej. Strzeżony parking to z pewnością zaleta dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do miasta swoim samochodem.

Słupsk to piękna miejscowość – ilość zabytków wprawia w podziw i zadziwienie. Warto tutaj obejrzeć Zamek Książąt Pomorskich, zbudowany w stylu gotyckim, a w XVI wieku przebudowany na styl renesansowy. W zamku swoją siedzibę ma Muzeum Pomorza Środkowego. Znajduje się tu największa kolekcja prac polskiego pisarza, filozofa i malarza - Stanisława Ignacego Witkiewicza. Ciekawy jest także Młyn Zamkowy czy Spichlerz Richtera. W skład zespołu zamkowego wchodzi także kościół św. Jacka i kaplica św. Jerzego. Polecamy obejrzeć także kościół mariacki, postawiony w stylu gotyckim z ciekawą barokową amboną i współczesnymi witrażami. Na placu Zwycięstwa stoi także słupski ratusz i Belwederek, nazywany małym ratuszem.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2 osobowe1290/apartament
pokoje1 osobowe6150/pokój
pokoje2 osobowe13210/pokój
pokoje3 osobowe9290/pokój

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

W pokojach: dostęp do internetu, TV-SAT, telefon.

Obiekt

Do dyspozycji gości parking strzeżony.

Gastronomia

Oferujemy: śniadania.

Położenie

Hotel położony w centrum miasta, w sąsiedztwie XVI-wiecznego Zamku Książąt Pomorskich.

podobne w okolicy
hotele w okolicy
noclegi w okolicy