Hotel Zamkowy **

Hotel Zamkowy
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
ul. Dominikańska, Słupsk, pomorskie
za nocleg od
97 PLN
liczba miejsc
61

O nas

Hotel Zamkowy** zlokalizowany jest w pięknym miejscu, bo w centrum Słupska. Tuż przy obiekcie znajduje się Zamek Książąt Pomorskich. Takie położenie to zdecydowany plus, biorąc pod uwagę, że do większości atrakcji dostaniemy się piechotą i to w krótkim czasie.

W budynku zakwaterowanie znajdzie aż 61 osób, które mogą przenocować w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych i trzyosobowych. Pokoje posiadają telefon, dostęp do internetu, telewizor oraz wygodne meble. Mają także łazienkę. Pokój jednoosobowy to biurko, krzesło i pojedyncze łóżko, w łazience znajduje się prysznic, mydełka i ręczniki. Pokoje dla dwóch osób są wyposażone w dwa oddzielne łóżka, krzesło i stolik z fotelami. Pokój dla trzech osób to aż dwa pomieszczenia – w jednym jest wersalka, w drugim małżeńskie łóżko z biurkiem i szafką nocną. Z okien rozpościera się także piękny widok na zamkowy plac. Apartament, w którym mogą nocować dwie osoby, posada stolik kawowy z krzesłami, biurko, dwa łóżka i szafę, rozlokowane w dwóch oddzielnych pomieszczeniach. Jest tu także lodówka. Z okien tego pomieszczenia także będziemy mogli podziwiać piękne widoki na Plac Zamkowy. Hotelowa restauracja szczyci się smacznymi daniami kuchni staropolskiej i regionalnej. Strzeżony parking to z pewnością zaleta dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do miasta swoim samochodem.

Słupsk to piękna miejscowość – ilość zabytków wprawia w podziw i zadziwienie. Warto tutaj obejrzeć Zamek Książąt Pomorskich, zbudowany w stylu gotyckim, a w XVI wieku przebudowany na styl renesansowy. W zamku swoją siedzibę ma Muzeum Pomorza Środkowego. Znajduje się tu największa kolekcja prac polskiego pisarza, filozofa i malarza - Stanisława Ignacego Witkiewicza. Ciekawy jest także Młyn Zamkowy czy Spichlerz Richtera. W skład zespołu zamkowego wchodzi także kościół św. Jacka i kaplica św. Jerzego. Polecamy obejrzeć także kościół mariacki, postawiony w stylu gotyckim z ciekawą barokową amboną i współczesnymi witrażami. Na placu Zwycięstwa stoi także słupski ratusz i Belwederek, nazywany małym ratuszem.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2 osobowe1290/apartament
pokoje1 osobowe6150/pokój
pokoje2 osobowe13210/pokój
pokoje3 osobowe9290/pokój

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

W pokojach: dostęp do internetu, TV-SAT, telefon.

Obiekt

Do dyspozycji gości parking strzeżony.

Gastronomia

Oferujemy: śniadania.

Położenie

Hotel położony w centrum miasta, w sąsiedztwie XVI-wiecznego Zamku Książąt Pomorskich.

podobne w okolicy
Pokoje Gościnne Na Filmowej
za nocleg od 29 PLN
~0.5 km
Kwatery Prywatne
za nocleg od 15 PLN
~1.2 km
Kwatery Pracownicze
za nocleg od 15 PLN
~2.2 km
Luksusowe Pokoje u Franka
za nocleg od 160 PLN
~3.0 km
hotele w okolicy
Pensione Antonio
za nocleg od 58 PLN
~0.9 km
noclegi w okolicy
Pokoje, Domki Łosino
za nocleg od 30 PLN
~4.4 km
Agroturystyka pod Dębem
za nocleg od 35 PLN
~11.4 km
Agroturystyka Gaga
za nocleg od 30 PLN
~12.9 km
Agroturystyka u Adama
za nocleg od 30 PLN
~14.7 km