zajazdy Świnoujście

 • Rybaczówka
  ceny od
  68 PLN
  za nocleg
  Świnoujście
  Pokoje: z łazienkami, o wysokim standardzie. W pokojach: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV. Na terenie obiektu: parking płatny.
 • Motel Millenium
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Świnoujście
  liczba miejsc: 21
  pokoje z łazienkami, w pokoju: TV, telefon, dostęp do internetu, w cenie noclegu śniadanie,tradycyjna kuchnia polska,
 • Motel Wikor
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Świnoujście
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 52
  Motel jak motel,bardziej turystyczny ale czysty-obsługa miła.Przede wszystkim niedrogo.Łazienki na korytarzach.Możliwość sporządzenia posiłku-kuchnia na pietrze... - Waldek Zosia z dziećmi-Katowice
Komfort i piękne widoki - zajazdy w Świnoujściu

Zajazdy w Świnoujściu to obiekty, które warto wybrać przyjeżdżając tutaj z uwagi na ich kompleksowe wyposażenie. Nocleg w zajeździe nie należy do najtańszych, jednak dzięki temu mamy szansę odpocząć w wymarzonych na urlop warunkach. W zajeździe w Świnoujściu można nocować w pokojach lub 2-osobowych lub 4-osobowych pokojach studio o wysokim standardzie (ul. 1 Maja). W pokojach są oczywiście łazienki, TV i dostęp do bezprzewodowego internetu. Dodatkowym atutem tego zajazdu jest położenie na wyspie Karsibór. Wśród innych obiektów można wybrać zajazd na ul. Duńskiej, gdzie z kolei nie trzeba martwić się o wyżywienie – tutaj w cenie noclegu zapewnione jest śniadanie, można również wykupić całodzienne posiłki. Ceny noclegów w tym zajeździe są przystępne – zaczynają się od ok. 50 zł/os. Z zajazdu na ul. Okólnej blisko do dworca kolejowego i przystani, skąd odpływają promy pasażersko-samochodowe do centrum Świnoujścia. W tym obiekcie można wybierać spośród wielu pokoi 1-, 2- i 4-osobowych (razem 52 miejsca noclegowe).