schroniska Szczawnica

 • Schronisko PTTK Orlica
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Szczawnica
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 44
  Schronisko w bardzo dobrym stanie po remoncie .Atmosfera znakomita .Wyżywienie b.dobre jakościowo i ilościowo szczególnie kolacja wigilijna oraz święta.Ģorąco p... - G.K
 • Schronisko Przehyba
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Gołkowice
  liczba miejsc: 45
  Niektóre pokoje z łazienkami. Na terenie obiektu także pole namiotowe z pełnym zapleczem. Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, ogniska z pieczeniem barana. Oferujemy możliwość całodziennego, domowego wyżywienia. W pobliżu wyciąg narciarski. Organizujemy i zapraszamy na obozy.
 • Bacówka Pod Bereśnikiem
  ceny od
  20 PLN
  za nocleg
  Szczawnica
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 40
  Serdecznie dziękujemy. Wypadło nam 170 zł. Ktoś podał pani z bufetu. Zorientowaliśmy się pod Bereśnikiem i wróciliśmy. Pani oddała nam zgubę. Są uczciwi ludzie.... - Józef Skrzypiec
Uroki nocowania w schronisku w Szczawnicy

Wybór schroniska w Szczawnicy to jedna z ciekawszych opcji na nocleg. Po pierwsze, ceny w schronisku nie są wygórowane (20 – 35 zł/doba, najtańsze przy ul. Języki), a po drugie to nie tylko miejsca na sen – można tu skorzystać z ciekawych programów pobytowych (wycieczki ze zniżkami dla grup), zorganizować wieczorek taneczny, zimowisko czy ognisko z pieczeniem barana. Wnętrze schroniska ma swój niepowtarzalny klimat – drewniane elementy, zdobienia, piętrowe łóżka (schronisko przy ul. Pienińskiej) – to wszystko co dodaje uroku takiemu miejscu.

Nocleg w Szczawnicy z widokiem na góry

Schroniska w Szczawnicy to miejsca skąd można podziwiać jedne z najpiękniejszych widoków na Pieniny - Sokolicę, Czertezik, na Przełom Dunajca i lasy (schronisko przy Pienińskiej). Schroniska są zlokalizowane na wzgórzach, wśród najbardziej malowniczych szlaków pieszych, biegowych i rowerowych. Mieszczą się w pobliżu wyciągów narciarskich, dlatego są chętnie wybierane zarówno zimą, jak i latem.