Pola namiotwe Szczawnica

 • Pokoje Gościnne Andrzejówka
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Szczawnica
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 35
  Bardzo sympatyczny gospodarz :) Miejsce idealne ponieważ wszędzie jest blisko:) - Kodakanka
 • Schronisko Przehyba
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Gołkowice
  liczba miejsc: 45
  Niektóre pokoje z łazienkami. Na terenie obiektu także pole namiotowe z pełnym zapleczem. Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, ogniska z pieczeniem barana. Oferujemy możliwość całodziennego, domowego wyżywienia. W pobliżu wyciąg narciarski. Organizujemy i zapraszamy na obozy.
Pole namiotowe w Szczawnicy

Chcąc przenocować na polu namiotowym w Szczawnicy, należy udać się na ulicę Pienińską lub do pobliskich Gołkowic. Tu przy schronisku czekają na nas szlaki turystyczne, a w okolicy wyciąg narciarski. Pole namiotowe w Szczawnicy na ulicy Pienińskiej dostarczy innych atrakcji – w okolicy możemy skorzystać z trasy rowerowej prowadzącej do centrum czy międzynarodowej trasy pienińskiej wiodącej do Słowacji. To szczawnickie pole namiotowe dysponuje także wypożyczalnią rowerów i specjalnym miejscem na zorganizowanie grilla.

Stolica Pienin – atrakcje Szczawnicy

Do Pienińskiego Parku Narodowego ze Szczawnicy dostaniemy się w kilka chwil. Tutaj możemy wybrać odpowiednią trasę i podziwiać widoki z Wysokich Skałek, Trzech Koron czy Szafranówki. Dla tych, którzy tęsknią za dawką adrenaliny, jest jeszcze jeden sposób na poznanie malowniczej scenerii parku – spływ kajakowy przełomem Dunajca.