Kwatery pracownicze Szczawnica

 • Kwatery Salamonówka
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Szlachtowa
  liczba miejsc: 15
  Pokoje z łazienkami. Niektóre pokoje z balkonami. W pokojach: TV, dostęp do internetu. Do dyspozycji gości aneks kuchenny. Na terenie obiektu miejsce parkingowe. Na terenie obiektu także: ogród, altana ogrodowa, możliwość grillowania. Dla dzieci: plac zabaw, trampolina, huśtawki, domek ze zjeżd...
Całoroczna kwatera pracownicza w Szczawnicy

W Szczawnicy znajduje się kilka obiektów, które oferują noclegi w kwaterach pracowniczych. To bardzo korzystne oferty, na które składają się standardowo pokoje 2- i 4-osobowe, w cenie od 35 zł/doba. Można je znaleźć np. na ul. Maćka zza Ławy. Pokoje posiadają standard noclegów w kwaterach prywatnych – również posiadają łazienki i aneksy kuchenne. Goście mają możliwość przygotowania samodzielnie posiłków. Obiekty gwarantują zwykle także bezpłatny parking.

Co warto zobaczyć będąc w Szczawnicy?

Nawet podczas firmowego wyjazdu warto poświęcić chwilę na spacer po Szczawnicy. Nie sposób ominąć ul. Zdrojowej i Pijalni Wód Mineralnych z kilkunastoma rodzajami leczniczego napoju. Przy ul. Zdrojowej znajdują się zabytkowe wille z drewnianymi elementami, werandami i balkonami, pamiętające świetnie czasy międzywojenne. Zabytkowa zabudowa miasta i nowoczesne akcenty świetnie się komponują, nadając miasteczku specyficzny klimat.