sanatoria Mielno

 • Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Syrena
  ceny od
  110 PLN
  za nocleg
  Mielno
  liczba opinii: 11
  liczba miejsc: 200
  Niezapomniany, wspaniały turnus rehabilitacyjny. Kompetentna, przyjazna kadra rehabilitantów. Przepiękne położenie ośrodka, blisko morza. Co rzadko spotykane...... - Irena Wierucka
 • Hotel Medical SPA Unitral
  ceny od
  180 PLN
  za nocleg
  Mielno
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 300
  Unitral to dla mnie numer 1 jeśli chodzi o spa. Uwielbiam do tego nadmorskie klimaty, to już chyba połączenie idealne. ogromy wybór "atrakcji" - jeszc... - Karina
 • Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Sofra
  ceny od
  148 PLN
  za nocleg
  Mielno
  liczba miejsc: 100
  W cenie noclegu:pełne wyżywienie, 2 zabiegi dziennie, gimnastyka, opieka lekarska.Wszystkie pokoje wyposażone są w TV-SAT, telefon i bezprzewodowy internet, sprzęt plażowy oraz własną łazienkę.Dysponujemy również pokojami przystosowanymi do pobytu osób niepełnosprawnych.
Po zdrowie do mieleńskiego sanatorium

Nie znajdziemy wielu sanatoriów w Mielnie. Chcąc wypoczywać w takim obiekcie, możemy wybrać spośród ośrodków, znajdujących się na ulicy Piastów i Chełmońskiego. Ulica Piastów zlokalizowana jest w bliskiej odległości od ulicy Kościuszki, przy której znajduje się wejście na plażę ze 100-metrową linią brzegową bałtyckiego kąpieliska. Jest to także przecznica z nadmorską Promenadą Przyjaźni, doskonale się nadającą na codzienne spacery. Sanatorium w Mielnie przy ulicy Chełmońskiego, mieści się niedaleko portu rybackiego i licznych smażalni z zawsze świeżymi rybami.

Na bałtyckiej fali – atrakcje Mielna

Przyjazd do mieleńskiego sanatorium warto połączyć z aktywnym spędzaniem czasu w mieście. Z takiej okazji z pewnością skorzystają miłośnicy sportów wodnych – jezioro Jamno cechuje się świetnymi warunkami do tego typu aktywności. Liczne parkowe alejki zachęcają także do porannych biegów czy uprawiania nordic walkingu.