sanatoria Jastrzębia Góra

 • Moderna
  ceny od
  80 PLN
  za nocleg
  Jastrzębia Góra
  liczba miejsc: 100
  Najlepsza lokalizacja, druga linia od morza i tylko 300 metrów do promenady Jastrzębiej Góry! Pokoje typu studio w super cenie, piękny ogród, kolacje grillowe, wieczór włoski, animacje dla każdego!

 • Willa Klif & Spa
  ceny od
  67 PLN
  za nocleg
  Jastrzębia Góra
  liczba opinii: 3
  liczba miejsc: 50
  Bardzo fajny osrodek Super obsluga przemile cudowne dziewczyny co to prowadza Polecam wszystkim Znow tam przyjade bo zawsze warto tam wrocic..... - flawia schönborn
Regeneracja nad Bałtykiem – sanatoria w Jastrzębiej Górze

Sanatoria w Jastrzębiej Górze zapewniają moc wrażeń i szereg atrakcji, o których na co dzień możemy tylko pomarzyć. Do sanatorium na ul. Klonowej można przyjechać o każdej porze roku, korzystając z ciekawych pakietów pobytowych – wśród nich znajduje się m.in. pakiet świąteczny czy sylwestrowy (również z balem dla dzieci). Do tego należy dodać komfortowy nocleg w pokojach i pokojach studio, stylowo urządzonych i nowocześnie wyposażonych. Goście mogą korzystać tutaj z sauny, bilardu, piłkarzyków, jest mnóstwo atrakcji dla dzieci i nie tylko – pokój zabaw, gry, animacje, kino, ogniska. Obiekt posiada własny park, znajduje się ok. 200 m od plaży. Na ul. Widokowej można odpoczywać w sanatorium z bogatą bazą zabiegową (inhalacje, klimatoterapia, hydroterapia, masaże, zabiegi wyszczuplające, spa, zabiegi kosmetyczne). Pobyt tutaj może upływać pod znakiem błogiego relaksu lub aktywnego wypoczynku. To sanatorium w Jastrzębiej Górze posiada salę fitness, siłownię, jacuzzi, saunę i wyposażenie do nordic walking (nauka z instruktorem), organizuje turnusy rehabilitacyjne i wczasy zdrowotno-odchudzające. W pobliżu można również uczyć się nurkowania i wędkować. W cenie pobytu sanatorium zapewnia nocleg ze śniadaniem.