Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Paralotniarstwo w Chłapowie

Noclegi w okolicy klifu w Chłapowie

Paralotniarstwo w Chłapowie

Wakacje to okres, w którym każdy z nas chce wypocząć i dobrze się bawić. Sezon letni sprzyjają także odwiedzaniu nadmorskich kurortów. Tu mamy pełną dowolność, ale podróżując z dziećmi warto wybrać mniej znane, spokojniejsze kurorty. Do takich należy Chłapowo, sąsiadujące z Władysławem i Jastrzębią Górą. Miejsce malownicze, intrygujące i zapewniające wyjątkową atmosferę. Tu nie tylko znajdziemy czas i miejsce na wypoczynek, okazję do odwiedzenia plaży, ale i możliwość skorzystania z niecodziennych atrakcji. Jedną z nich jest paralotniarstwo.

Loty nad Bałtykiem

Lot paralotnią to ciekawe przeżycie, na które warto się zdecydować, chcąc zapewnić sobie niezapomniane emocje i atrakcje. Doskonały pomysł dla dorosłych i młodzieży, którzy w ten sposób mogą poznać panoramę okolicy. Barwne paralotnie stały się już stałym elementem krajobrazu w Chłapowie. Loty paralotnią odbywają się nad chłapowskim klifem, tutejszym wąwozem, zahaczają także o Bałtyk i pobliskie Władysławowo. Dla wymagających istnieje możliwość wybrania optymalnej i najbardziej atrakcyjnej trasy.

Doskonałe warunki do startu zapewniają właśnie klify, które sięgają ponad 40 metrów wysokości. W ten sposób dotrzemy na tutejszą plażę i zwiedzimy park krajobrazowy w Chłapowie. Miejscowość zyskuje coraz większe uznanie wśród miłośników tego sportu. Podczas lotu zapewnione jest bezpieczeństwo, bowiem wykonywany jest na certyfikowanym i regularnie serwisowanym sprzęcie. Podwójne paralotnie sterowane są przez instruktora, co nam umożliwia skupienie się na podziwianiu widoków. To ekstremalne doświadczenie dla wielu jest prawdziwym marzeniem, które mogą zrealizować właśnie w Chłapowie. Tu znajdziemy też wiele innych rozrywek, które urozmaicą nasz czas i sprawią, że nie znajdziemy drugiego takiego miejsca na bałtyckim wybrzeżu. Wielbicieli mocnych wrażeń zachęcamy do odwiedzenia Chłapowa i skorzystania z oferty, która zwłaszcza w sezonie letnim zapewnia najlepsze warunki pogodowe i najpiękniejsze trasy.

Cena i czas lotu

Koszt takiego przedsięwzięcia to około 230 złotych i obejmuje on blisko 30 minut wyjątkowych przeżyć. Paralotnia to alternatywa dla o wiele droższych i mniej emocjonujących lotów awionetką.

Polecane obiekty w okolicy klifu w Chłapowie