Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Plac Zabaw Półwysep w Jastrzebiej Górze

Noclegi w pobliżu Plzacu Zabaw Półwysep w Jastrzebiej Górze

Plac Zabaw Półwysep w Jastrzebiej Górze

Plac Zabaw Półwysep znajduje się w Jastrzębiej Górze przy ulicy Rozewskiej 2. W tym miejscu warto wspomnieć, że Jastrzębia Góra jest najbardziej na północ wysuniętą miejscowością w naszym kraju. Każdego roku odwiedzają ją rzesze turystów, ponieważ to typowo letniskowa wieś, która słynie między innymi z przepięknej plaży oraz wielu atrakcji turystycznych.

Atrakcje

Plac zabaw oferuje doskonały wypoczynek i zabawę zarówno tym najmłodszym dzieciom, jak i nastolatkom, a nawet i dorosłym. Warto jednak wiedzieć, że z placu zabaw nie mogą korzystać dzieci poniżej drugiego roku życia. Istotne jest to, że znajduje się tu bardzo wiele różnorodnych atrakcji, które z pewnością każdemu przypadną do gustu. Co więcej, wszystkie są bardzo bezpieczne, toteż nie trzeba się o nic obawiać, wystarczy tylko trochę rozsądku i można się bawić.

Z czego szczególnie warto skorzystać?

Na pewno wspaniałą zabawą mogą okazać się łódki indiańskie, których nie spotyka się we wszystkich tego typu miejscach. Doskonale odprężyć można się na trampolinie, gdyż korzystanie z niej pozwala pozbyć się negatywnych emocji. Dzieciom zapewne przypadnie do gustu karuzela ze zwierzakami oraz kolejka dżdżownica, z kolei dla starszych idealna będzie karuzela łańcuchowa, nieco szybsza. Wielbiciele mocnych wrażeń powinni skorzystać z bungee. Co jeszcze można tu znaleźć? Między innymi basen chiński oraz zjeżdżalnię kurę. Nie brakuje także elektrycznych samochodów, pontonów, byka oraz cymbergajów. Naprawdę warto przyjść tu z całą rodziną i miło spędzić czas oraz zapomnieć o codzienności. Zdecydowanie jest to lepszy sposób spędzania wolnego czasu niż gra w gry komputerowe. Dzieci z pewnością jeszcze będą chciały tu powrócić.

Kawiarnia

Na terenie placu zabaw znajduje się także kawiarnia, w której można skosztować przepysznych lodów i gofrów, a także napić się kawy. Dla dorosłych w ofercie jest również zimne piwko i drinki. Warto wiedzieć, że na niniejszym placu zabaw można zorganizować dziecku urodziny. Wszelkie szczegóły należy ustalić z pracownikami placu.

Godziny otwarcia

Plac zabaw jest czynny od kwietnia do września w godzinach 10:00-21:00 (w praktyce do ostatnie klienta).Ceny: 5-10 zł za atrakcję.

Polecane obiekty w pobliżu Plzacu Zabaw Półwysep w Jastrzebiej Górze