Zdrowie
Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi Piaseczno - oferta noclegu w Piasecznie i okolice

 • 1

Miejsca noclegowe w Piasecznie

Ze względu na szybki rozwój budownictwa w Piasecznie i umieszczenie tu siedzib wielu przedsiębiorstw dużą ofertę noclegów przygotowano dla pracowników firm. Prawie jedna piąta całej bazy noclegowej to kwatery pracownicze, które znajdziemy nie tylko w Piasecznie (niedaleko dworca i drogi 722), ale także w Nowej Iwicznie czy Nowej Woli. Dla przyjeżdżających tutaj w sprawach biznesowych czy turystów, chcących spędzić noc w wygodnym pokoju przygotowano hotele – na ul. Puławskiej tuż przy Fashion House Outlet Centre czy w pobliżu doliny rzeki Jeziorki dla tych, którzy chcą odpocząć od hałasu w centrum. Wysoki standard noclegu gwarantują także apartamenty położone przy ul. gen. Grochowskiego. Turyści szukający tańszego lokum mogą wybrać także jeden z pokoi gościnnych czy hosteli i zajazdów, zlokalizowanych między ul. Orężną a Główną. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 79 czy wojewódzkie: 721 i 722. Dostaniemy się tutaj pociągiem oraz autobusami PKS.

Piaseczno – urokliwe miasta Mazowsza

Miejscowość aglomeracji mazowieckiej, położona 17 km na południe od centrum Warszawy. Korzenie pierwszej tutejszej osady sięgają XIII w. Od swoich początków Piaseczno było ośrodkiem handlu i rzemiosła, odbywały się tu tradycyjne targi kupieckie. Liczne ocalałe zabytki – kościół św. Anny, ratusz, mykwa, cmentarz żydowski czy Dworzec Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej – pokazują burzliwe dzieje tego miasta. Współcześnie Piaseczno to szybko rozwijająca się miejscowość, chętnie odwiedzana w celach biznesowych i przez turystów, dzięki dogodnemu położeniu w pobliżu stolicy. Piaseczno w 2010 r. zostało wybrane najbardziej atrakcyjnym miastem dla biznesu. W mieście rozwija się także kultura – z cyklicznymi festiwalami. Miasto leży przy drodze nr 79 w pobliżu Nadarzyna (16 km), Góry Kalwarii (18 km) i Otwocka (36 km). Piaseczno leży także w pobliżu Lotniska Chopina w Warszawie (13 km).

Chojnowskimi szlakami do Piaseczna

Do miasta ściąga przede wszystkim dogodna lokalizacja, lecz będąc tu warto zobaczyć także ciekawe zabytki - zespół kościoła św. Anny z drewnianą dzwonnicą, starą plebanię, w której aktualnie znajduje się Muzeum Regionalne, ratusz z XIX w. czy dawną rytualną łaźnię żydowską. Atrakcją jest także Piaseczyńsko-Grójecka Kolej Wąskotorowa, którą zwiedzimy malownicze tereny, hodowlę strusi afrykańskich i zatrzymamy się na piknik w Runowie. Warto także zajrzeć do doliny rzeki Jeziorki czy wybrać się na rowerową wycieczkę Chojnowskim lub Oborskim Szlakiem Rowerowym. Tylko 10 km dzieli nas od Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, na terenie którego znajduje się aż 11 rezerwatów przyrody – w tym największy Uroczysko Stephana czy najmniej zdewastowany przez człowieka – Las Pęcherski z ponad 100-letnimi sosnami. Zajęcie dla siebie znajdą też miłośnicy sportów wodnych – rzeka Jeziorka daje sposobność do zorganizowania spływów kajakowych, kończących się w Konstancinie-Jeziornie. W Piasecznie mają miejsce liczne imprezy, takie jak Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej, Open Hard Core Fest, Housepital Festival czy Wolpreza.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Piasecznie

 • Który hotel w Piasecznie ma najwięcej miejsc noclegowych?

  Najwięcej miejsc w Piasecznie oferuje ośrodek wypoczynkowy "4 Żywioły Falenty Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy". Umożliwia zakwaterowanie 177 osób.
 • Ile propozycji noclegów znajdę w Piasecznie?

  Piaseczno to miasto w którym znajdziesz około 60 noclegów.
 • Jak można spędzić czas podczas pobytu w Piasecznie?

  Piaseczno - turyści często odwiedzają miejsca takie jak "Kościół Św. Anny w Piasecznie" czy "Ferma strusi afrykańskich w Piasecznie". Warto również polecić "Ogród Botaniczny PAN w Powsinie" i "Ratusz w Piasecznie"
 • Gdzie w Piasecznie znajdę najtańszy nocleg?

  Najniższe ceny w Piasecznie ma kwatera pracownicza "Kwatery Pracownicze Rubinowa". Przenocujesz tam już za jedyne 20 złotych.
 • Która oferta w Piasecznie ma najlepsze opinie?

  Największym uznaniem wśród gości cieszy się restauracja "Gościniec Oycowizna".
 • Który nocleg w Piasecznie znajduje się najbliżej centrum?

  Najbliżej centrum Piaseczna znajduje się kwatera pracownicza "Kwatery Pracownicze na Jana Pawła II".