ośrodki wypoczynkowe Zielona Góra

 • Ośrodek Wypoczynkowy Dąbie firmy Temar s.c.
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Dąbie
  liczba miejsc: 150
  Ośrodek wypoczynkowy TEMAR w Dąbiu to urokliwe miejsce, położone wśród malowniczych lasów sosnowych, w województwie lubuskim, nad jeziorem Wielkim 30 km od Z.Góry i 30 km od zachodniej granicy. Jezioro i ośrodek są usytuowane w strefie ciszy i w pasie chronionego krajobrazu.
 • Mały Dwór z XVI w.
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Pałck
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 20
  Wygodnie, czysto, miła atmosfera.Właściciele bardzo sympatyczni.Idealne miejsce dla golfiarzy - dojazd do Kalinowych Pól ok.15min. Polecamy - Piotr
 • Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji
  ceny od
  32 PLN
  za nocleg
  Drzonków
  liczba miejsc: 128
  Pokoje: z łazienkami. W naszej ofercie: pole namiotowe, kemping, ogólnodostępne sanitariaty. Na terenie obiektu parking. Obiekt czynny: cały rok. Doskonale organizujemy: bankiety, spotkania biznesowe. Do dyspozycji gości sauna. Dla aktywnych: basen kąpielowy kryty, bilard, hala sportowa, siłownia, k...
Na urlop do ośrodka wypoczynkowego w Zielonej Górze

Jeśli będziemy intensywnie szukać, to znajdziemy kilka ośrodków wypoczynkowych w Zielonej Górze. Na południu miejscowości przy ulicy Olimpijskiej możemy wypocząć w obiekcie z sauną, basenem, siłownią czy kortem tenisowym. Ośrodki wypoczynkowe w Zielonej Górze zlokalizowane są też na zachodnich i północnych obrzeżach miasta. Tam znajdziemy siłownię, boisko, kąpielisko, plażę, a nawet zjazd linowy czy eurobungee. Niektóre zielonogórskie ośrodki wypoczynkowe mają także wypożyczalnię rowerów.

Udany weekend w Zielonej Górze

Zielona Góra daje turystom wiele możliwości wypoczynku. Ścieżki turystyczne, cenne zabytki i możliwość skorzystania z bogatej oferty kulturalnej to tylko niektóre z nich.