sanatoria Kraków

 • Pałac Zdrojowy
  ceny od
  250 PLN
  za nocleg
  Krzeszowice
  liczba miejsc: 16
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV-SAT, radio z odtwarzaczem. Pałac Zdrojowy w Krzeszowicach oferuje wypoczynek w luksusie, połączony z zabiegami leczniczymi (balneologicznymi). Oferta zdrowotna i turystyczna Pałacu Zdrojowego skierow...
 • Hotel Krystyna Uzdrowisko Swoszowice Sp. z o.o.
  ceny od
  62 PLN
  za nocleg
  Swoszowice
  liczba miejsc: 74
  Hotel dysponuje pokojami 1, 2, 3-osobowymi z łazienką, TV i telefonem. Część pokoi przystosowana jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Część pokoi posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu. Otaczający obiekt ogród jest idealnym miejscem do urządzenia grilla lub pikniku.
Sanatoria w Krakowie – noclegi nie tylko dla kuracjuszy

W Krakowie można wypoczywać również w sanatorium, gdzie pobyt będzie wzbogacony o zabiegi lecznicze. Takie oferuje m.in. sanatorium w Swoszowicach, na południu Krakowa, gdzie znajduje się jedno z najstarszych polskich uzdrowisk. Specjalizuje się ono w leczeniu m.in. schorzeń reumatologicznych i urazów narządów ruchu. Sanatorium przyjmuje pacjentów w ramach kontraktu z NFZ, lecz oprócz tego zaprasza gości indywidualnych oraz rodziny z dziećmi. Spośród 74 miejsc noclegowych każdy znajdzie odpowiedni dla siebie pokój, z łazienką, telefonem i telewizorem. Obiekt organizuje też imprezy integracyjne, szkolenia i pokazy, a nawet wesela, posiada saunę i salę fitness. Kolejnym sanatorium na terenie powiatu krakowskiego jest obiekt w Krzeszowicach - z bogatą ofertą pobytów leczniczych (5 zabiegów dziennie) oraz komfortowymi warunkami noclegowymi (pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z łazienkami, telewizorem oraz internetem). Aktywni mogą korzystać z rowerów lub kortów tenisowych, a ci, którzy chcą odpoczywać – mogą leżakować w pięknym ogrodzie. Obiekt oferuje dowóz z krakowskiego lotniska, więc podczas urlopu w takim miejscu nie należy się o nic martwić.