hotele Białowieża

 • Hotel Żubrówka
  ceny od
  115 PLN
  za nocleg
  Białowieża
  liczba miejsc: 250
  Pokoje standardowo wyposażone są w łazienki, suszarki do włosów, szlafroki, ręczniki, telefony, minibary, TV- SAT, bezprzewodowy internet, elektroniczny system otwierania drzwi i włączania światła.W ofercie posiadamy również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
 • Hotel Białowieski Conference, Wellness & SPA
  ceny od
  150 PLN
  za nocleg
  Białowieża
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 194
  Hotel witał piękną ogromną choinką na holu,szopka też niemała przed wejściem.Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne.Kompleks basenowy czysty,zadbany strefa masaży... - emma
 • Pokoje Gościnne BPN
  ceny od
  53 PLN
  za nocleg
  Białowieża
  liczba miejsc: 107
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: radio, telefon, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). W niektórych pokojach TV. Obsługa w języku: angielskim, rosyjskim. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na terenie obiektu parking oświetlony i monitorowany. Przy obiekcie: Par...
Walory noclegu w hotelach w Białowieży

Hotele w Białowieży to obiekty, które zagwarantują turystom duży komfort wypoczynku i wysoki standard. Hotel na ul. Pałacowej zapewnia 250 miejsc noclegowych, w pokojach znajdziemy wiele udogodnień – telefon, szlafrok, mini bar, są także pokoje dla osób niepełnosprawnych. Do ciekawych obiektów należy także hotel w Białowieży na ul. Waszkiewicza. Tutaj goście mogą korzystać z ogromnego kompleksu basenowego, gabinetu kosmetycznego, siłowni, a nawet z kantoru. W pokojach jest mini bar oraz sejf. Hotele w Białowieży zapewniają wygodę i wspaniały relaks.

Białowieskie szlaki piesze

Najciekawsze szlaki piesze w Białowieży znajdują się na terenie Obrębu Ochronnego Rezerwat (to najstarsza i najmłodsza część parku narodowego). Polecamy ścieżkę Wilczy Szlak – przez bory bagienne, obok głazu narzutowego i wystawy kolei wąskotorowej. Szlak Do Dębu Jagiełły to możliwość poznania niesamowitych okazów drzew – 36-metrowej sosny masztowej, Dębu Bartnego i oczywiście przewróconego Dębu Jagiełły. Do innych szlaków należy Carska Tropina, Tropem Żubra i szlak Wokół Uroczyska Głuszec.