domki kempingowe Białowieża

 • Ostoja
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Białowieża
  liczba opinii: 9
  liczba miejsc: 64
  Fajne miejsce, przyjażni właścicele, czyściutko, świeże, urozmaicone posiłki zadowolą każdy gust. Przystępne ceny. Byliśmy - grupka 17 osób emerytowanych str... - Teresa
 • Pokoje Agroturystyczne
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Białowieża
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 16
  Bardzo miła Pani, można było liczyć na dobrą radę i pomoc w organizacji zwiedzania. Polecam! - Ewa
Wygodne domki kempingowe w Białowieży

Wynajęcie domków kempingowych w Białowieży ma wiele plusów. Z pewnością należy do nich przystępna cena i możliwość korzystania z wielu udogodnień – wycieczki z przewodnikiem, imprezy taneczne, biesiady i odkryty basen - to wszystko spotkamy w domkach na ul. Nowej. Na całodzienne wyżywienie oraz możliwość wypożyczenia rowerów można liczyć nocując w domkach kempingowych w Białowieży na ul. Tropinka. Ten obiekt graniczy z rezerwatem Puszczy Białowieskiej, panuje tu cisza i spokój.

Legenda Dębu Jagiełły - atrakcje Białowieży

Dąb Jagiełły to jedno z najsłynniejszych drzew puszczy, ma ok. 450 lat i w 1974 r. został powalony przez wichurę. Dziś turyści chętnie oglądają jego wielki, rozkładający się pień wierząc, że drzewo pamięta czasy Władysława Jagiełły. Król rzeczywiście mógł tutaj przebywać przed Bitwą pod Grunwaldem, jednak w tamtych czasach Dąb Jagiełły był zaledwie niewielką roślinką.