Domy letniskowe Węgierska Górka

 • Anielskie Chaty
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Soblówka
  liczba opinii: 34
  liczba miejsc: 24
  Cudowny wyjazd sylwestrowy! Wystarczyło miejsca dla 9 osób. Przytulnie, uroczo i z dbałością o wygodę użytkowników urządzona chata. Dbałość o regionalne akcenty... - Marek

 • Willa Roma w Bystrej Żywieckiej
  ceny od
  32 PLN
  za nocleg
  Bystra
  liczba opinii: 5
  liczba miejsc: 10
  Dom super, warunki lepiej niż bardzo dobre, widoki cudne, przestrzeń, cisza, góry i lasy. Odpoczynek gwarantowany. Rewelacja! - Ela

 • Chatka Pod Laskiem
  ceny od
  32 PLN
  za nocleg
  Soblówka
  liczba opinii: 8
  liczba miejsc: 52
  Domki w górach Beskidach do wynajęcia przez cały rok. Położone w maleńkiej wiosce - Soblówce w samym sercu Beskidu Żywieckiego idealnie nadają się na spędzenie wolnego czasu w górach. Miejsce ustronne.

 • Lawendowe Wzgórze
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Węgierska Górka
  Dom komfortowy, oryginalnie urządzony. Na dom składa się 4 sypialnie, salon z kominkiem, 2 łazienki, kuchnia, taras. Na terenie obiektu parking, garaż. Dla dzieci plac zabaw, huśtawka, zjeżdżalnia. Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę.
 • Domki Węgierska Górka
  ceny od
  22 PLN
  za nocleg
  Węgierska Górka
  Domki komfortowe, oryginalnie urządzone, stylowo urządzone. Na domek składa się salon, kuchnia, łazienka, taras. Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także możliwość grillowania. Akceptacja zwierząt. Dla dzieci plac zabaw, huśtawka, zjeżdżalnia, karuzela.