agroturystyka Krynica Morska

 • Pokoje Gościnne Pod Świerkami
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Krynica Morska
  liczba opinii: 4
  liczba miejsc: 24
  Od 15 lat jeżdżę do Pana Tadausza i zawsze jestem zadowolony. Polecam ten obiekt szczególnie rodzinom z małymi dziećmi. Pokoje są schludne, zawsze czyste i dost... - Wiesław
 • Domki Letniskowe Suchacz
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Suchacz
  liczba opinii: 9
  liczba miejsc: 22
  Bardzo cicha i spokojna okolica.Domki na terenie ogrodzonym oddzielone od siebie wysokimi swierkami co daje poczucie prywatnosci.Dojazd do domkow przez piekna a... - Tomasz W.
 • Dom Morszczyn
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Krynica Morska
  liczba miejsc: 25
  pokoje z łazienkami, w pokoju: TV, radio, aneks kuchenny, miejsce na grill, ognisko, parking,
 • Pokoje Gościnne Na Rybackiej
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Krynica Morska
  liczba miejsc: 23
  Oferujemy pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe na parterze i na I piętrze. Każdy pokój ma samodzielne wejście. W pokoju znajduje się telewizor, mała lodówka, naczynia, czajnik bezprzewodowy, stół, szafa, dwa łóżka jednoosobowe i kanapa dwuosobowa.
Nocleg w krynickich agroturystykach

Niedrogi nocleg nad morzem możemy znaleźć w agroturystykach w Krynicy Morskiej. W mieście skorzystamy z usług kilku takich obiektów – np. na ul. Rybackiej (między ul. Willową i Łąkową) od strony Zalewu Wiślanego. Kolejne krynickie agroturystyki czekają na nas kilka kroków dalej – przy ul. Krynickiej – przecznicy z ul. Gdańską. Nocleg zarezerwujemy jeszcze na południe od Zalewu Wiślanego – w Suchaczu. Te miejsca noclegowe zazwyczaj posiadają dostęp do aneksu kuchennego czy miejsce na rozpalenie ogniska. Większość agroturystyk w Krynicy Morskiej ma grilla udostępnionego gościom czy parking. Znajdziemy też miejsca, w których serwują domowe posiłki, nierzadko przygotowane ze świeżych, ekologicznych warzyw i owoców.