Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Lunapark Borowiak w Krynicy Morskiej

Noclegi w pobliżu Lunaparku Borowiak w Krynicy Morskiej

Lunapark Borowiak w Krynicy Morskiej

Lunapark Borowiak w Krynicy Morskiej powstał już w 1969 roku, ale od tego czasu nieustannie się zmienia i dostosowuje do nowych technologii oraz oczekiwań korzystających z niego osób. Mieści się on w samym centrum Krynicy, nieopodal molo i przystani, przy ulicy Gdańskiej. Jest to jedna z największych atrakcji w tej miejscowości, każdego dnia przychodzi tu sporo mieszkańców i turystów. Istotne jest zwłaszcza to, że to całkowicie bezpieczny kompleks, toteż można śmiało przyjść tu z dziećmi.

Atrakcje

Jedną z najbardziej popularnych atrakcji w Lunaparku Borowiak jest Autodrom, czyli tak zwane "samochodziki". Jest to ogrodzony plac, po którym jeżdżą samochody elektryczne, które są zasilane z podłogi i sufitu. Zarówno dla dzieci, jak i dorosłych jest to ogromna frajda, bowiem można poczuć się jak prawdziwy kierowca i ścigać z przyjaciółmi. W parku nie brakuje również słynnych automatów do gier. Chyba każdy z nas uwielbia grać w mini koszykówkę, hokeja itd.

Oprócz tego znajdują się tu również słynne atrakcje dmuchane, czyli różnego rodzaju zamki, zjeżdżalnie itd. Jest to przede wszystkim atrakcja dla tych najmłodszych, ale zdarza się, że i młodzież chętnie przypomina sobie dawne lata i bawi się równie świetnie jak dzieciaki.

Poza tym szczególnie warto korzystać z karuzeli z ramionami, czyli jednej z najpopularniejszych karuzeli szybkoobrotowych. Składa się ona z gondoli, które umieszczone są na specjalnych ramionach. Ramiona te raz się unoszą, raz upadają. Pasażerowie mogą również sami ustalać wysokość, na której chcą się znajdować. Drugą popularną karuzelą jest karuzela łańcuchowa, która potrafi rozwinąć dużą prędkość. Dla najodważniejszych idealna będzie karuzela Rainbow. Jest to gondola przytwierdzona do specjalnego ramienia, które znajduje się na osi pionowej, zataczającej koło. Jest to więc ruch 360 stopni. Dzieciom z pewnością przypadną także do gustu pontony na wodzie i kolejka samochodzikowa.

Dostępność parku

Godziny otwarcia

  • lipiec, sierpień: 11. 00-23. 00
  • maj, czerwiec, wrzesień 11. 00-20. 00

Ceny biletów

  • Około 7-15 zł za atrakcję

Polecane obiekty w pobliżu Lunaparku Borowiak w Krynicy Morskiej