ASTI Apartamenty

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 239 175
adres
ul. Kusocińskiego, Szczecin, zachodniopomorskie
za nocleg od
42 PLN
liczba miejsc
38

O nas

ASTI Apartamenty oferują: jeden apartament 2 osobowy, 8 apartamentów 4 osobowych oraz jeden apartament 6 osobowy. Każdy z nich jest całkowicie wyposażony, posiada aneks kuchenny, łazienkę, panoramiczny telewizor z pakietem kanałów telewizji satelitarnej oraz internet Wi-Fi. Prawie każdy z apartamentów posiada balkon lub taras. Apartamenty znajdują się w budynkach strzeżonych i monitorowanych przez całą dobę.

Apartament Anta – dla 2 osób o powierzchni 35 m2. Obiekt jest dostosowany do osób niepełnosprawnych. Z apartamentu zlokalizowanego na 5 piętrze rozpościera się malowniczy widok na miasto.

Apartament Argo – dla 4 osób, powierzchnia 55 m2. Dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W apartamencie klimatyzacja. Obiekt mieści się na 7 piętrze, z widokiem na panoramę miasta.

Apartament Milna – jest przeznaczony dla 4 gości i ma powierzchnię 40 m2. Jest przystosowany dla gości niepełnosprawnych oraz przyjazny dla alergików. Znajduje się na 3 piętrze.

Apartament Quantum – ma powierzchnię 45 m2 i pomieści 4 osoby. Wnętrza obiektu są wyciszone. Obiekt jest przyjazny alergikom.

Prestige Nautica Apartament – przygotowano dla 4 osób, ma powierzchnię 42 m2. Apartament posiada udogodnienie dla osób niepełnosprawnych, jest przyjazny alergikom, a jego wnętrza są wyciszone.

Apartament Agat – dla 4 osób, o powierzchni 45 m2. Obiekt jest przyjazny dla alergików.

Apartament Alfa – ma powierzchnię 40 metrów i przeznaczony dla 4 gości. Obiekt nie tylko jest wyciszony, ale także przyjazny alergikom.

Apartament Amber – dla 4 osób, posiada 45 m2 powierzchni. Obiekt jest wyciszony i przyjazny alergikom.

Apartament Beta – dla 4 osób, jego powierzchnia wynosi 45 m2. Obiekt jest wyciszony i przyjazny alergikom.

Apartament Double – to obiekt dwupoziomowy, w którym można zakwaterować 6 osób. Posiada 4 sypialnie, 2 łazienki, kuchnię i salon. Obiekt jest wyciszony i przyjazny alergikom.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2 osobowe1169/apartament
apartamenty4 osobowe9169/apartament

Apartamenty

Apartamenty z łazienkami i aneksami kuchennymi.

W apartamencie: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV-SAT.

Obiekt

Na terenie obiektu parking.

Ważne informacje

Oferta dla
grupy
podobne w okolicy
apartamenty w okolicy
noclegi w okolicy