Ośrodek Wypoczynkowy The Rainbow

adres
ul. Krasickiego, Dźwirzyno, zachodniopomorskie
za nocleg od
19 PLN
liczba miejsc
65

O nas

Na Ośrodek Wypoczynkowy The Rainbow składa się 10 domków letniskowych mieszczących się w malowniczej okolicy Dźwirzyna, tuż nad brzegiem jeziora Resko Przymorskie. Od morza dzieli obiekt od 800 metrów.

Domki w ośrodku wypoczynkowym mieszczą w zależności od typu 2, 6 lub 8 osób. W każdym z domków znajduje się salon, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Na jeden domek przypadają 2 miejsca parkingowe. Na terenie The Rainbow wczasowicze mogą korzystać z stołu do ping-ponga oraz boiska do siatkówki, na dzieci czeka plac zabaw. Ośrodek czynny jest tylko w sezonie letnim.

Lokalizacja nad brzegiem jeziora pozwala na pełne wykorzystanie wszystkich atutów położenia. Poza podziwianiem wspaniałych widoków, goście mogą skorzystać z infrastruktury przy jeziorze – przystani jachtowej i surfingowej. Okolice jeziora Resko Przymorskie to również doskonałe miejsce na wędkowanie i obserwację ptactwa wodnego. Zarośnięte tereny wokół akwenu wodnego są siedliskiem wielu gatunków. Przy jeziorze znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego, umożliwiająca uprawianie sportów wodnych.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
domki letniskowe2 osobowe40-100/domek
domki letniskowe6 osobowe10150-280/domek
domki letniskowe8 osobowe150-330/domek