Restauracja Soplicowo

Restauracja Soplicowo

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Wigury, Łódź, łódzkie

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, bankiety, szkolenia, kursy. Obiekt dysponuje 3 salami: bankietowymi.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 150. Czynne: od 11.00 do ostatniego gościa. Obiad 40 PLN. Menu w języku: angielskim, niemieckim. Specjalność zakładu żur staropolski w misie chlebowej 13 PLN/350 g, polędwica wieprzowa nadziewaną kozim serem i boczkiem 26 PLN/170 g, polędwica wołowa na sosie z maślaków 39 PLN, dania z baraniny. Prowadzimy działalność cateringową.

Sala restauracyjna na 50 miejsc, dodatkowo 3 sale bankietowe na 100 osób, do dyspozycji gości Soplicowski Ogród o powierzchni 600 m2, na 100 osób będący ewenementem w skali miasta, altanki, oczka wodne, bujna roślinność tworzą niepowtarzalny klimat. Bogata karta win.

Zapraszamy

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK!!!

Zadowoleni klienci o nas


Polecam. Fajne miejsce z super klimatem i pięknymi wnętrzami. Pyszne jedzenie, naprawdę duże porcje i profesjonalna obsługa. Na jedzenie trzeba chwilkę poczekać, co dla mnie jest plusem, bo oznacza to, że nie jest to danie z mikrofali.
Ale bez apelacyjnie Soplicowo to jedna z najlepszych restauracji w Łodzi. Praktycznie każdy znajdzie w niej coś dla siebie, zarówno fan dziczyzny czy gęsiny, jak i wegetarianin. No i nie można zapomnieć o pięknym wystroju i podświetlanym ogrodzie. Moim zdaniem jest to idealne miejsce nie tylko na kolację, lecz także i zorganizowanie wesela czy innej uroczystości rodzinnej.
Ja również mogę polecić to miejsce. Byłem tam z małżonką na kolacji. Piękny wystrój i pyszne jedzenie. Tak dobrze zrobionej dziczyzny jak tu wcześniej nie jadłem. Polecam!
Wspaniałe miejsce na wesele. Pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa i elegancki wystrój. Polecam!