Ośrodek Wypoczynkowy Solaris

adres
ul. Nadmorska, Dźwirzyno, zachodniopomorskie
za nocleg od
90 PLN
liczba miejsc
400

O nas

W malowniczym Dźwirzynie w odległości ok. 100 metrów od morza mieści się całoroczny Ośrodek Wypoczynkowy Solaris. Obiekt znajduje się na liczącej 4,6 ha zalesionej powierzchni w pobliżu wydmy nadmorskiej. Wydma, zwana dźwirzyńską patelnią, jest to ogromna plaża otoczona pasmem zieleni – wspaniałe miejsce na plażowanie lub zawody sportowe.

Solaris posiada pokoje 3, 4 i 5 osobowe w 2 pokojowych segmentach wyposażonych w łazienki i balkony. W obiekcie znajduje się 400 miejsc noclegowych, jest to doskonałe miejsce na obozy młodzieżowe, kolonie, zielone szkoły, turnusy dla emerytów i rencistów. W zależności od obłożenia przyjmowani są również goście indywidualni. Ośrodek Solaris posiada liczne atrakcje dla gości: kilka sportowych boisk (siatkówka, tenis, koszykówka, badminton), kręgielnię, salę dyskotekową, salę telewizyjną, salę do gier, stół do ping ponga, bilard (dodatkowo płatny), salę gimnastyczną, plac zabaw dla dzieci. Na terenie obiektu znajduje się również bezpłatna wypożyczalnia sprzętu sportowego. Ośrodek zapewnia parking. Na terenie posesji znajduje się miejsce na ognisko.

Gościom oferowane jest całodzienne wyżywienie wraz z podwieczorkiem. Dodatkowo obiekt zapewnia ewentualną pomoc pielęgniarki oraz kontakt z lekarzem.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje typu studio2 pokojowe90/osoba

W cenie noclegu: pełne wyżywienie.

Zadowoleni klienci o nas


Byliśmy i było bardzo dobrze.Jedzonko bardzo smaczne,Pania kierownik mile wspominamy.Pozdrawia grupa sportowa osob niepełnosprawnych z Cieszyna.