Ośrodek Wypoczynkowy Solaris

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Nadmorska, Dźwirzyno, zachodniopomorskie
za nocleg od
90 PLN
liczba miejsc
400

O nas

W malowniczym Dźwirzynie w odległości ok. 100 metrów od morza mieści się całoroczny Ośrodek Wypoczynkowy Solaris. Obiekt znajduje się na liczącej 4,6 ha zalesionej powierzchni w pobliżu wydmy nadmorskiej. Wydma, zwana dźwirzyńską patelnią, jest to ogromna plaża otoczona pasmem zieleni – wspaniałe miejsce na plażowanie lub zawody sportowe.

Solaris posiada pokoje 3, 4 i 5 osobowe w 2 pokojowych segmentach wyposażonych w łazienki i balkony. W obiekcie znajduje się 400 miejsc noclegowych, jest to doskonałe miejsce na obozy młodzieżowe, kolonie, zielone szkoły, turnusy dla emerytów i rencistów. W zależności od obłożenia przyjmowani są również goście indywidualni. Ośrodek Solaris posiada liczne atrakcje dla gości: kilka sportowych boisk (siatkówka, tenis, koszykówka, badminton), kręgielnię, salę dyskotekową, salę telewizyjną, salę do gier, stół do ping ponga, bilard (dodatkowo płatny), salę gimnastyczną, plac zabaw dla dzieci. Na terenie obiektu znajduje się również bezpłatna wypożyczalnia sprzętu sportowego. Ośrodek zapewnia parking. Na terenie posesji znajduje się miejsce na ognisko.

Gościom oferowane jest całodzienne wyżywienie wraz z podwieczorkiem. Dodatkowo obiekt zapewnia ewentualną pomoc pielęgniarki oraz kontakt z lekarzem.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje typu studio2 pokojowe90/osoba

W cenie noclegu: pełne wyżywienie.

Pokoje

Pokoje: z balkonami, z łazienkami.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: kolonie, zielone szkoły, turnusy dla rencistów i emerytów.

Zadowoleni klienci o nas


Byliśmy i było bardzo dobrze.Jedzonko bardzo smaczne,Pania kierownik mile wspominamy.Pozdrawia grupa sportowa osob niepełnosprawnych z Cieszyna.
podobne w okolicy
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
noclegi w okolicy