Sanatorium Uzdrowiskowe Wiarus

Sanatorium Uzdrowiskowe Wiarus

Obiekt wiarygodny - Serwis METEOR gwarantuje bezpieczeństwo każdej wpłaty na jego konto.

adres
m. Złockie 79, Muszyna, małopolskie
za nocleg od
50 PLN
liczba miejsc
148

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty4
pokoje2 osobowe30100/pokój
pokoje3 osobowe28150/pokój

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV-SAT, radio, telefon, czajnik bezprzewodowy.

Dane do przelewu:

Nr konta: 77 8809 0005 2001 0000 1254 0001 (PLN)

Obiekt

Do dyspozycji gości: kawiarnia, kiosk, grill, baza zabiegowo-rehabilitacyjna, całodobowa opieka medyczna, ośrodek całoroczny, przystosowany dla osób o niepełnej sprawności ruchowej.

Imprezy i konferencje

Sala konferencyjna na 100 osób.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: bilard, tenis stołowy - ping-pong, boisko sportowe. Dla dzieci plac zabaw.

Atrakcje w pobliżu

W pobliżu ścieżki spacerowe, możliwość jazdy konnej, kuligi.

Gastronomia

Obiad 22 PLN, porcja dla dzieci do 12 lat 15 PLN.
Kolacja 16 PLN, porcja dla dzieci do 12 lat 12 PLN.

Położenie

Ośrodek położony w odległości 2500 m od wyciągu narciarskiego "Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla".

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.

wyślij e-mail

Zadowoleni klienci o nas


Pozdrawiam wszystkie osoby, ktore przebywaly w tym czasie na turnusie, oraz caly personel.Bardzo prosilabym o kontakt z osobami z stolika nr 25 przy ktorym siedzielismy przy wspolnych posilkach,oraz z pania z stolika obok w srodkowym rzedzie zamieszkujaca w Dusznikach Zdroj lub okolicach-niestety nie pamietam imion-bylam najmlodsza kuracjuszka tego turnusu.
Przebywałem z żoną na turnusie w sanatorium jesteśmy bardzo zadowoleni .Chcemy bardzo podziękować za miłą profesjonalną opieke, całemu personelowi.Smaczne i b. dobre oraz urozmaicone jedzenie.Czystość obiektu,terenu,oraz pokoi. Dbałość o miły pobyt kuracjuszy bardzo dziękujemy.
Przebywałam niedawno na turnusie w tym sanatorium. Myślę, że dla przyszłych kuracjuszy ważne są informacje dotyczące zabiegów. Według mnie zabiegi przeprowadzane są profesjonalnie przez bardzo miły i serdeczny personel. Szczególne słowa uznania kieruję w stronę pana Zbyszka-masażysty.Pogratulować nie tylko umiejętności zawodowych lecz także pasji, z jaką wykonuje swoja pracę. Podziękowania dla pań z obsługi, szczególnie dla pań sprzątaczek. Polecam to sanatorium.
Przebywałem z żoną na turnusie w senatorium jesteśmy bardzo zadowoleni .Chcemy bardzo podziękować za miłą profesjonalną opieke, całemu personelowi.Smaczne i b. dobre oraz urozmaicone jedzenie.Czystość obiektu,terenu,oraz pokoi. Dbałość o miły pobyt kuracjuszy bardzo dziękujemy.
Dziękuję całemu personelowi sanatorium "Wiarus" za miłą i profesjonalną opiekę. Byliście państwo wspaniali i jedzenie również b.dobre Dziękuję za szczególną uczynność.-za przysłanie mi zapomnianianej garderoby!
W sanatorium byliśmy z mężem w styczniu, był to nasz 4 pobyt w sanatorium i stwierdzam, że było to najlepsze sanatorium. Czysto, duże pokoje a wyżywienie wyśmienite. Chciałabym podziękować za wykonane zabiegi w szczególności panu masażyście Zbyszkowi za skuteczny "wycisk". Serdecznie pozdrawiam. J.B. z Bydgoszczy
Gościliśmy z małżonką na turnusie sanatoryjnym w miesiącu październiku br i jesteśmy bardzo zadowoleni. Tą drogą pragniemy przekazać pozdrowienia i podziękowania za profesjonalną obsługę zarówno hotelową jak i medyczną. Odnowiona baza zabiegowa daje szanse na rekonwalescencje w szeroki tego słowa znaczeniu czego doświadczyliśmy. Szczególne uznanie dla pani dr Marii Marczak. Tak trzymać. Pozdrawiamy Teresa i Edward P.
Przebywałam na turnusie od 12.11.2009.Polecam!Profesjonalny zespół medyczny.Najmilej wspominam poranne gimnastyki na powietrzu.Okolice ładne,skłaniające do wędrówek.Różnorodna oferta wycieczek.

Pobliskie miejscowości

Muszyna ~2.4 km
podobne w okolicy
sanatoria w okolicy
noclegi w okolicy