domki kempingowe Muszyna

 • Ośrodek Wypoczynkowy Andrzejówka n. Popradem
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Andrzejówka
  liczba opinii: 4
  liczba miejsc: 132
  Miałam okazję być gościem na weselu organizowanym w tym kompleksie i bardzo mi się podobało! okolica piękna, a sam ośrodek bardzo ładny i zadbany, obsługa miła... - Anka
 • Pensjonat Jaga
  ceny od
  65 PLN
  za nocleg
  Muszyna
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 38
  Wychodząc naprzeciwko Państwa oczekiwaniom z wielką starannością stworzyliśmy miejsce, w którym poczujecie się wyjątkowo. Wnętrza pozwolą w pełni się zrelaksować, a komfortowe warunki sprawią, że czas spędzony w naszych progach będzie niezapomnianym doznaniem.
Jak miło wypocząć w domku kempingowym w Muszynie?

Osobom lubiącym kontakt z naturą polecamy wybór domków kempingowych w Muszynie na ulicy Jasnej nieopodal Muszynki. Po drugiej stronie rzeki warto odwiedzić kościół pw św. Józefa Oblubieńca oraz Ogrody Biblijne. Domki są przeznaczone do zakwaterowania od do 6 osób. Polecamy także domki w Tyliczu w atrakcyjnych cenach na polu kempingowym. Gościom zapewniany jest dostęp do parkingu, sali rekreacyjnej z wyposażeniem, organizacji imprez integracyjnych, możliwość urządzenia grilla. Znajdujące się w pobliżu rzeki Muszynka oraz Poprad to raj dla wędkarzy. Domki oferują wypoczynek w kontakcie z naturą, w otoczeniu gór i lasów, blisko szlaków turystycznych. Zimą zapraszamy do stacji narciarskiej Tylicz Ski oddalonej o 300 metrów.