Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Rejal

adres
ul. Wczasowa, Dźwirzyno, zachodniopomorskie
za nocleg od
45 PLN
liczba miejsc
320

O nas

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Rejal zlokalizowany jest ok. 200 m od morza, a dookoła ciągnie się pasmo zieleni. Ośrodek specjalizuje się w organizacji zielonych szkół, koloni, obozów tanecznych, sportowych, wczasów dla emerytów i rencistów, ale przyjmuje równie chętnie turystów indywidualnych. Obiekt jest czynny sezonowo.

Rejal posiada 80 pokoi 4 osobowych, co umożliwia ugoszczenie 320 osób. Ośrodek składa się z jednopiętrowych budynków z pokojami dla 4-5 osób. Pokoje są słoneczne i posiadają łazienki oraz balkony, stały dostęp do ciepłej wody i centralne ogrzewanie. Ośrodek Rejal ma na swoim terenie liczne atrakcje dla wczasowiczów: 2 świetlice, boiska sportowe (koszykówka, siatkówka, tenis ziemny), duży plac zabaw, kawiarnia z salą telewizyjną, salę dyskotekową, stoły do ping-ponga, hale treningową. Cały teren obiektu jest ogrodzony. Ośrodek posiada parking oraz wypożyczalnię rowerów. W obiekcie znajduje się także stołówka (posiada 170 miejsc) oferująca możliwość pełnego wyżywienia.

Poza licznymi rozrywkami dostępnymi na terenie ośrodka warto zwiedzić dźwirzyński port, w którym można podziwiać pracę rybaków i wybrać się w rejs po Bałtyku. W odległości ok. 2 km od obiektu jest jezioro Resko Przymorskie, a przy nim znajduje się przystać surfingowa i jachtowa oraz wypożyczalnia sprzętów wodnych.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje4 osobowe8060/pokój

Zadowoleni klienci o nas


Od małego goszczę w tym ośrodku wypoczynkowym. Gościnnośc właścicieli, warunki oraz wyżywienie sa na 5 z plusem. polecam wszystkim wypoczynek w Rejalu!
Dziś wróciłem z tego Ośrodka, a ponieważ przed wyjazdem nie znalazłem opinii na jego temat chciałbym podzielić się swoimi wrażeniami. W mojej ocenie stosunek ceny do jakości jest idealny - nie są to jakieś luksusy - ale niczego nie brakuje. Byłem tam z grupą 50 dzieci, wypoczywających na koloniach i zostaliśmy potraktowani prawdziwie, jak goście, nie jak intruzi. Właśnie gościnność właścicieli i obsługi ośrodka jest szczególnie uderzająca. Jeśli ktoś zastanawia się czy wybrać to miejsce na swoje wakacje - szczerze polecam !
podobne w okolicy
Pokoje Gościnne Domino Bis
za nocleg od 35 PLN
~0.2 km
Dom Gościnny Marina
za nocleg od 45 PLN
~0.3 km
Dom Gościnny Krystyna
za nocleg od 45 PLN
~0.4 km
Ośrodek Wczasowy Ania
za nocleg od 60 PLN
~0.5 km
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
Ośrodek Wypoczynkowy Rybitwa
za nocleg od 50 PLN
~0.1 km
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Joanna
za nocleg od 75 PLN
~0.3 km
Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Bryza
za nocleg od 64 PLN
~0.4 km
Pelikan Resort
za nocleg od 53 PLN
~0.5 km
noclegi w okolicy
Neptuno Resort & Spa
za nocleg od 85 PLN
~0.7 km
Dom Wypoczynkowy Riwiera
za nocleg od 40 PLN
~0.8 km
Pokoje Gościnne Akacja Resko
za nocleg od 25 PLN
~0.9 km
Ośrodek Wczasowy Słoneczko
za nocleg od 25 PLN
~0.9 km