Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Rejal

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Wczasowa, Dźwirzyno, zachodniopomorskie
za nocleg od
45 PLN
liczba miejsc
320

O nas

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Rejal zlokalizowany jest ok. 200 m od morza, a dookoła ciągnie się pasmo zieleni. Ośrodek specjalizuje się w organizacji zielonych szkół, koloni, obozów tanecznych, sportowych, wczasów dla emerytów i rencistów, ale przyjmuje równie chętnie turystów indywidualnych. Obiekt jest czynny sezonowo.

Rejal posiada 80 pokoi 4 osobowych, co umożliwia ugoszczenie 320 osób. Ośrodek składa się z jednopiętrowych budynków z pokojami dla 4-5 osób. Pokoje są słoneczne i posiadają łazienki oraz balkony, stały dostęp do ciepłej wody i centralne ogrzewanie. Ośrodek Rejal ma na swoim terenie liczne atrakcje dla wczasowiczów: 2 świetlice, boiska sportowe (koszykówka, siatkówka, tenis ziemny), duży plac zabaw, kawiarnia z salą telewizyjną, salę dyskotekową, stoły do ping-ponga, hale treningową. Cały teren obiektu jest ogrodzony. Ośrodek posiada parking oraz wypożyczalnię rowerów. W obiekcie znajduje się także stołówka (posiada 170 miejsc) oferująca możliwość pełnego wyżywienia.

Poza licznymi rozrywkami dostępnymi na terenie ośrodka warto zwiedzić dźwirzyński port, w którym można podziwiać pracę rybaków i wybrać się w rejs po Bałtyku. W odległości ok. 2 km od obiektu jest jezioro Resko Przymorskie, a przy nim znajduje się przystać surfingowa i jachtowa oraz wypożyczalnia sprzętów wodnych.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje4 osobowe8060/pokój

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 170. Oferujemy: możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje.

Położenie

Do morza 200 m.

Zadowoleni klienci o nas


Od małego goszczę w tym ośrodku wypoczynkowym. Gościnnośc właścicieli, warunki oraz wyżywienie sa na 5 z plusem. polecam wszystkim wypoczynek w Rejalu!
Dziś wróciłem z tego Ośrodka, a ponieważ przed wyjazdem nie znalazłem opinii na jego temat chciałbym podzielić się swoimi wrażeniami. W mojej ocenie stosunek ceny do jakości jest idealny - nie są to jakieś luksusy - ale niczego nie brakuje. Byłem tam z grupą 50 dzieci, wypoczywających na koloniach i zostaliśmy potraktowani prawdziwie, jak goście, nie jak intruzi. Właśnie gościnność właścicieli i obsługi ośrodka jest szczególnie uderzająca. Jeśli ktoś zastanawia się czy wybrać to miejsce na swoje wakacje - szczerze polecam !
podobne w okolicy
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
noclegi w okolicy