Ośrodek Wczasowy Perła

adres
ul. Wczasowa, Dźwirzyno, zachodniopomorskie
liczba miejsc
100

O nas

Ośrodek Wczasowy Perła otaczają rozległe tereny zieleni. Powierzchnia zieleni wokół ośrodka liczy ponad 1 hektar. Perła oferuje swoim gościom 60 pokoi 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, cześć z nich posiada własne balkony. Cały ośrodek składa się z 3 budynków, a pokoje gościnne zlokalizowane są na parterze bądź na pierwszym piętrze. Do standardowego wyposażenia pokoju należy: radio, Tv i bezprzewodowy czajnik. W recepcji goście mogą wypożyczyć parawany i leżaki plażowe. Morze i piaszczysta bałtycka plaża znajduje się w odległości ok. 5-10 minutowego spaceru.

W Ośrodku Wczasowym Perla przygotowano dla gości liczne atrakcje takie jak: stół do tenisa, salka gimnastyczna, boiska do siatkówki i koszykówki, 2 sale rekreacyjne, kort tenisowy. Ponadto obiekty posiada szeroką bazę zabiegową: masaże, inhalacje, światłolecznictwo, okłady z borowiny, kąpiele czy hydromasaże. Na terenie ośrodka przygotowano parking.

Ośrodek Wczasowy Perła oferuje nocleg nie tylko dla turystów indywidualnych, organizuje także turnusy rehabilitacyjno-wypoczynkowe, kolonie, zielone szkoły, a także obozy językowe i sportowe. W pobliżu obiektu jest Family Games Park Dźwirzyno – miejsce, które z pewnością spodoba się najmłodszym gościom.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe
pokoje3 osobowe
pokoje4 osobowe

Cena 1000-1250 PLN za 2 tygodniowy pobyt od osoby.

Zadowoleni klienci o nas


Ośrodek jak najbardziej godny polecenia. Bardzo przyjazna , miła atmosfera. Pokoje z pełną bazą sanitarną , codziennie sprzątane. Bardzo dobre, domowe jedzonko. Zadbane, czyste otoczenie.Koszty turnusu / mimo pełnej odpłatności / niewielkie. Plaża blisko, wszelkie sklepy też.