zajazdy Istebna

 • Karczma Kubalonka
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Istebna
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 35
  Nieprawdopodobna atmosfera i znakomita lokalizacja. Wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Mamy małe dzieci i sąsiedztwo bezpiecznej górki przystosowanej i zabe... - Agata i Rafał
 • Zajazd Pecio
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Istebna
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 22
  Super jedzenie, super warunki i super szefowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Ewa Wosik
 • ISTBERG
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Istebna
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 10
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Zajezdzie.Przemiła właścicielka i Pani barmanka.Wszystko z nimi można ustalić ,są bardzo miłe i podają wspaniałe jadło.Noc... - Grzegorz z żoną i znajomi.
Zakwaterowanie w zajazdach w Istebnej

Istebniańskie zajazdy znajdziemy w malowniczej okolicy – na przykład w Kubalonce, tuż przy przełęczy z zabytkowym kościołem i narciarskimi trasami biegowymi. W okolicy mieści się też wyciąg narciarski dla dzieci i początkujących. Zajazdy w Istebnej zlokalizowane są jeszcze w centrum, między Dziedziną a Kępkami, w pobliżu drogi numer 941 i po drugiej stronie szosy – Pod Farbą, tuż przy kościele pw. Dobrego Pasterza i pomniku Pawła Stalmacha. W tych obiektach zagwarantują nam nie tylko nocleg i wyżywienie, ale też dostęp do grilla czy internetu. W niektórych zajazdach w Istebnej znajdziemy nawet plac zabaw.

Obserwując przyrodę Istebnej

Malownicze widoki i rośliny porastające zbocza Istebnej możemy zobaczyć nie tylko na szlaku turystycznym. Warto udać się do Ośrodka Edukacji Ekologicznej, w którym eksponowana jest Panorama Beskidzka z fauną i florą miejscowości. Zobaczymy tam także informacje o świerku istebniańskim i jego najsłynniejszym okazie – Świerku Andersona.