ośrodki wypoczynkowe Toruń

Oglądasz Toruń (Toruń / toruński / kujawsko-pomorskie).
Czy chodziło Ci o:

 • Ośrodek Wczasowy Relax
  Osiek
  liczba miejsc: 20
  Do dyspozycji sala konferencyjna. Liczba miejsc w lokalu: 120. Obiekt położony jest nad jeziorem. W odległości 15 km Toruń.
 • Hotel Walter
  ceny od
  37 PLN
  za nocleg
  Toruń
  liczba opinii: 3
  liczba miejsc: 210
  Mieszkaliśmy tam jedną noc poza sezonem. Pokój bardzo czysty i wysprzątany, ręczniki trochę zgrzebne i szorstkie, ale były czyste. Miła obsługa, bardzo sprawny... - Borys Kozielski
 • Gospodarstwo Agroturystyczne Rancho
  ceny od
  80 PLN
  za nocleg
  Mała Nieszawka
  liczba miejsc: 12
  W cenie noclegu: śniadanie. Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV-SAT, telefon, dostęp do internetu. Na terenie obiektu także ogród. Do dyspozycji gości: bezprzewodowy internet (Wi-Fi), sala kominkowa. Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, konferencje. Nasza specjalność to kuchnia po...
Urlop w ośrodku wypoczynkowym w Toruniu

Ośrodki wczasowe zlokalizowane są w okolicach Torunia, 20 km od centrum miasta w Osieku. Obiekty o standardzie ośrodków wypoczynkowych znajdują się także w Toruniu wzdłuż ulicy Toruńskiej oraz w Małej Nieszawce. Toruńskie ośrodki wczasowe posiadają wiele miejsc noclegowych o wysokim standardzie.

Atrakcje turystyczne średniowiecznego Torunia

Warto zwiedzić miasto, które posiada bogate życie kulturalne i wiele ciekawych zabytków znajdujących się na przepięknym Starym Mieście. Wśród nich warto wymienić Pomnik Mikołaja Kopernika, Żywe Muzeum Piernika czy Katedrę św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty. Obiekty znajdujące się na obrzeżach miasta oferują wypoczynek w otoczeniu przyrody i zaciszu.