kempingi Toruń

 • Pokoje Gościnne Polanka
  ceny od
  20 PLN
  za nocleg
  Kamionki Małe
  liczba opinii: 74
  liczba miejsc: 65
  Polecam to miejsce serdeczność właścicieli byłam tam po raz drugi i po raz drugi jestem zadowolona z pobyt oraz gościnności gospodarzy gorąco polecam - Beata Trabelsi

 • Zielony Holender
  ceny od
  22 PLN
  za nocleg
  Dzikowo
  liczba miejsc: 6
  Zielony Holender to domek o powierzchni 30 m2, zawierający 2 sypialnie przeznaczone łącznie dla 4 osób. Domek wyposażony jest również w aneks kuchenny, salon, jadalnię oraz łazienkę z prysznicem i wc. Do dyspozycji gości pełne wyposażenie aneksu kuchennego oraz TV i radio.
 • Kemping Tramp Nr 33
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Toruń
  Opłaty na polu kempingowym za dobę: osoba dorosła 9 PLN, dziecko 4,50 PLN, przyczepa kempingowa 16-27 PLN, samochód osobowy 10 PLN, autobus 30 PLN. Doba kempingowa (pobytowa). Do dyspozycji gości ogólnodostępne łazienki. Na terenie obiektu także miejsce na ognisko. Na terenie obiektu parking. Obsług...
Wypoczynek na toruńskich kempingach

Kempingi w Toruniu zlokalizowane są w centrum Torunia w okolicy Parku Tysiąclecia oraz na obrzeżach miasta w Dzikowie i Kamionkach Małych oddalonych o 21 km od centrum miasta. Kempingi są obiektami turystycznymi zlokalizowanymi na dużym ogrodzonym terenie, na którym turyści mogą nocować w namiotach, samochodach i przyczepach kempingowych. Kempingi w większości posiadają także obiekty stałe takie jak domki. Kempingi są miejscami idealnymi na wyjazd grup znajomych czy całych rodzin. Obiekty posiadają zaplecze rekreacyjne takie jak miejsce na ognisko, leżaki, boiska do gry, a także parking dla osób zmotoryzowanych.

Jakie atrakcje oferuje Toruń?

Wybór kempingu w Toruniu to doskonała okazja do zwiedzenia miasta. Toruń oferuje wiele rozrywek takich jak muzea, wizyta w planetarium czy zaznajomienie się z wybitnym polskim astronomem Mikołajem Kopernikiem. Warto także odwiedzić Żywe Muzeum Piernika oraz uwielbiany przez spacerowiczów bulwar nad Wisłą.